Adapter USB-WiFi

Jeżeli 7 będzie aktywowany to normalnie się zaktualizuje.
Robiłem to kilkanaście razy bezproblemowo.

Ale na NOWEJ płycie, robiłeś? Takiej która nie obsługuje 7? Bo ja zainstalowałem, aktywowałem 7 i po aktualizacji do 10 nie aktywowało. A żeby uruchomić USB nawet kartę wadziłem z kontrolerem USB 2.0.

Dosłownie raz.
Win7 zaktualizowany wcześniej do dychy i instalowałem od razu dychę, klucz zaakceptowała bez szemrania.

No tak, ale na NOWEJ PŁYCIE KTÓRA ZOSTAŁA WYPRODUKOWANA po zakończeniu darmowej aktualizacji, takiej która oficjalnie nie wspiera W7? Bo na starszych płytach, 0 problemu, jest jak napisałeś. Ale na nowych już tak mi się nie udało, a próbowałem.

Ja nie widzę info że ma płytę główną z 2016 lub nowszą.

Nawet CPU składaka chyba utajnione i trzeba szukać w starszych wątkach.

i ten zwrot:

Nie wyklucza, że to jakiś polising z Intel i5 trzeciej generacji (a dla chease nowy, bo mocniejszy od PC z okolic 2002-2008 z jakimś AMD Athlon XP 2800+).

Core 9-tej gen.
Sterów USB dla win7 nie było dlatego od razu ładowałem od razu dychę.

Tam USB zaskakuje bez szemrania na win7.
Poza tym do polesinga najczęściej dostajesz nowy system i obecnie jest to win10.
Ale różne są kwiatki w tym przestarzałym systemie.
Mimo wszystko prosimy o specyfikację komputera aby lepiej pomóc.

Przepraszam że nie odpowiedziałam… Niestety nie miałam czasu nawet dobrze siąść do komputera bo pracy miałam zbyt dużo, a więc tak na laptopie pobrałam ze strony Microsoftu win 10. Zrobił. Pendrive boot owalnego i go komputer odczytał. Od razu też napisze że źle napisałam, nie aktualizowałam systemu, musiałam zainstalować nowy system. Dla wyjaśnienia też, komputer dla mnie nowy a nie taki nowy, z drugiej ręki. Zakupiony był w media Markt, nie mam na ten moment jak sprawdzić roku wydania choćby nawet płyty głównej. wymieniałam dysk i po prostu jedyny jaki miałam system na płycie była to 7. Stąd ten wybór. Bootowalny pendrive od razu system złapał i zainstalowałam nowy system. Aktualizowałam sterowniki i wszystko Si. Co najlepsze okazało się że żadne USB nie jest potrzebne bo WiFi komputer ma wbudowane :ok_hand: net śmiga bez adaptera, po wgraniu 10 od razu uruchomił się internet. Pozdrawiam, przepraszam za opóźnienie. I miłego dnia życzę.