Adapter Wi Fi i Livebox

Witam…podpisałem nową umowę w neostradzie. Mam adapter wi fi który łączy sie bezprzewodowo z Liveboxe. I strasznie jest niestabilne łącze…ponadtwo musze przerwac “kariery” w grach internwtowych( głownie Turbo Sliders). Pnieważ mam spore lagi. Adapter jest oddalony od liveboxa jakies 4-5 metrów. To za dużo? I czy jak kupie przedłuzacz usb i adapter bedzie 1 cm od liveboxa to zakłocen nie bedzie? Jak temu zaradzic? Prosze o pomoc.

Ja mam tak samo ale dobrze bo wczoraj mój ojciec podpisał nową umowę ale rezygnuje z liveboxa bo ma słaby zasięg i jest do kitu :smiley:

Aha…nikt nie wiem jak to zrobic? I czy ten przedłuzacz USB pomożE?

Witam nie pomoże ja na twoim miejscu oddałbym ten szajs TP i kupił router

Żaden przedłużacz nic nie da.

LB to niestety jak wspomniano straszny szajs.

Oddaj go i kup sobie normalny modem z routerem - TP-Link 8910 (01).

Pomijając fakt że umowa z TP jest potwornie nieopłacalna i kosztowna to dzierżawiąc LiveBox musisz surowo za niego płacić - a pod koniec umowy zwrócić dostawcy i kasa w błoto.

Lepiej zatem kupić coś samemu co i tak na dłuższą metę wyjdzie zdecydowanie taniej i pozostanie w domu (nie trzeba oddawać) :smiley:

Tyle że ja mam to razem z kablówka wieć musze mieć chyba LB;/

Tzn. masz dodatkowo TV w pakiecie ?

LB jest do wykupienia dobrowolnie za dodatkową opłatą i jeśli nie masz wykupionego pakietu z TV to nie musisz bo brać.

Zresztą pakiety TP : TV+internet+telefon to najdroższa oferta na rynku.

Właśnie tak :expressionless: Nic nie da sie poradzić?

Tv jest podłączony bezpośrednio koncentrykiem do LB czy jest jakaś przejściówka ?

Bezpośrednio…

To raczej lipa bo nie ma na rynku urządzenia z wyjściem na koncentryk :confused: