Adaptor USB-C --> HDMI ze złączem zasilania (może być też z USB)

Hej,
Szukam jakiegoś sprawdzonego adaptora USB-C --> HDMI w celu podłączenia drugiego laptopa.

Pacjent: laptop Lenovo T480 - ma jedno złącze HDMI, gdzie mam teraz podłączony monitor. Jakoś się nie zanosi, żebym za szybko wrócił do biura, więc chcę podłączyć drugi monitor po HDMI. Laptop wyposażony jest w USB-C.
Myślę właśnie o adaptorze, fajnie by było jakby miał chociaż jeszcze USB (może być 2.0, bo pod dongle od klawiatury/myszy). Rozpiętość cenowa takich rzeczy jest od 40zł po 300zł. Z aliexpress chyba nie chce mi się czekać.

Myślę o czymś takim: https://allegro.pl/oferta/adapter-kabel-3w1-typ-usb-c-usb-hdmi-4k-vayox-8341450540?fromVariant=8341461808

Wygląda na to, że ma opcję podłączenia zasilania, tj do niego podłączył bym zasilacz USB-C (70W, laptop podobno wymaga 60W).
A może macie coś innego do polecenia?

Używam czegoś takiego czasami ale do podłączenia telefonu (P30 PRO) do TV. Mogę jednocześnie ładować telefon i oglądać obraz na TV. Z tym że nie działa mi przez to szybkie ładowanie więc tu może być problem przy laptopie.

Wiesz co, w sumie i tak teraz 99% używam jak stacjonarnego i pewnie na wiele tygodni nie zanosi się, aby to się zmieniło - oby się ładowało.

Mam przejściówkę ale nie dysponuję żadnym podobnym sprzętem do twojego laptopa. Może warto zamówić na necie. Zawsze masz darmowy zwrot :wink: