Adaware


(123448) #1

czy znacie może link do najnowszej wersji Adaware ? :?


(system) #2

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=55&id=107


(system) #3

To było ewidentne nabicie postu :slight_smile: . Jak jesteś na Forum dobreprogramy.com to masz podawac linki do programów znajdujących sę na dobreprogramy.com :smiley:


(123448) #4

tzn. to nie było umyślne nabicie tematu ale myslałem ze jest nowsza wersja niż ta na tym super vortalu :smiley: który jest spoooooooko :smiley:


(lazikar) #5

Oj przepraszam panie moderatorze, ale na jakiej podstawie twierdzisz że jest to ewidentne nabicie postu. Nie będę się przed tobą tłumaczył dlaczego podałem linka z innej strony. Nie będe tez tobie przypominał zasad ani regulaminu który tu panuje.

Po pierwsze ta uwaga powinna byc skierowana do mnie na PW.

Po drugie w regulaminie nie jest bnapisane ze trzeba podawać linki do Vortalu

Po trzecie obraziłes mnie tym postem więc czekam na przeprosiny. :!:

Napisałem ten post tu biorąc przykład z moderatora tego forum. :!:


(system) #6

Czyż nie widziałeś pozycji: "najnowsze programy"? Skoro najnowsze to najnowsze i nawet na stronie producentów nie znajdziesz nowszych :stuck_out_tongue:


(123448) #7

lol beka, to z niezłej stony ściągnołes ten program (wogóle do czego on miał służyć :|?) sam link pokazuje że to coś na co sie nie powinno zwracać uwagi


(Carolin6) #8

Przekonałam się (boleśnie), że nie jest obojętne skąd sściaga się programy . Ze strony http://www.amnezja.org/pl/html/ ściągnęłam

program BURN4FREE 1.0.6.0 PL , Po zainstalowaniu sprawdziłam system Adware i wykrył mi on 18 złośliwych wpisów typu Malware.

Wydaje mi się , że na stronie tej nie sprawdzają programów pod tym kątem a napewno nie informują ,że jakis program może być tak naszpikowany.