Adblock, blokowanie, a omijanie wykrywania blokady

Piszę w tym dziale, bo to wy robicie strony więc pewnie niewielu z was na stronie wprowadziło np. wykrywanie ADBlock Plus włączonego. Niektóre strony w necie tak mają i z adblockiem nie wejdzie się na nie.

Zastanawiam się, jak ja, przeglądacz takich stron, mogę wejść na stronę, która wykrywa adblocka z włączonym adblockiem. Czy da radę jakoś nazwę adblocka zmienić, czy coś, by strona nie wykryła, że jest włączony? Dodam, że strona sprawdzająca, czy jest adblock włączony, wymaga też javascript włączonego.

Pytam was, bo wy znacie zasadę wykrywania AdBlocka więc i wy poradzicie jak taką blokadę na stronach obejść.

Może podaj przykład takiej strony.

One przekierowują js’em po załadowaniu strony. A co do pomocy w blokadzie tego kodu nie licz na to (przynajmniej z mojej strony), gdyż niektórzy utrzymują z reklam te serwery :slight_smile: Pijawki takie jak ty po prostu wykorzystują transfer serwera, więc po co pokazywać im treść ? :slight_smile: Sam się dziwie, że dp tak nie robi :slight_smile:

Biedny ten Onet na który czasami wchodzę (coraz rzadziej), a pijawka taka jak ja nie chce oglądać reklam. :slight_smile:

Powinni mnie całkiem zablokować i nie miał bym nic przeciwko temu.

Musimy wychować nowe pokolenie, obywatelskie, jak amerykańcy gdzie na pytanie co najbardziej lubisz oglądać w TV ci najmłodsi często odpowiadają: reklamy. Tak trzymać.

user css