Adblock i kurnik

Witam

Chodzi mi o zablokowanie banera z reklamą ( znajdującego się w pokoju z grami ) Nie wiem dlaczego ale adblock automatycznie wyłącza blokowanie strony po wejściu do pokoju ( pokazuje się zielone logo jak np w wikipedii ) W opcjach dodatku nie idzie tego zmienić . Może ktoś ma jakiś pomysł w jaki sposób pozbyć się tego banera ?

Może masz bałagan w filtrach adblock (masz jakieś wgrane?)

Kliknij PPM na jego ikonę i włącz jego działanie na stronie z grami.

W filtrach jest jak należy . Dodatek jest niby włączony jednak pali się na zielono ,. Jak już nadmieniłem sytuacja wygląda podobnie w sposób jaki ma miejsce po wejściu na stronę wikipedii , czyli dodatek włączony jednak pali się na zielono

Wejdź w ustawienia adblock i odszukaj w filtrach reguły odpowiedzialnej za kurnik - pewnie będzie ustawiona jako wyjątek.

Znajdują się regułach ukrywania elementów . By było jaśniej załączam screeny jak sytuacja się przedstawia

mladblock.png

mladblock2.png

A widzisz opcje " Ustawienia" o których pisałem wcześniej?? Wejdż w ustawienia i następnie w nich z górnego menu “Edycja” - “Znajdź” i wpisz “kurnik”. Prawdopodobnie wszystkie związane z kurnikiem będą na zielono.