Dodatek AdBlocker Ultimate dla Firefoksa

Nie wiem czy był już taki temat, od początku powstania używałem Ublock origin.
Spisywał sie świetnie przez wiele lat.
Od jakiegoś czasu niestety zaczął klękać na wszystkich stronach wp.(pudelek dp itd)
Pomimo używania wielu filtrów, próbowania wszystkiego reklamy i tak się pojawiały.
Przez przypadek natrafiłem na adblockera ultimate

i stał sie cud:) bez ŻADNEJ konfiguracji, wycina absolutnie WSZYSTKO . Nie ma ani jednej reklamy na pudlu, na wp, nigdzie, strony wczytuja sie o wiele szybciej niż na UBO.
Zdecydowanie polecam, mimo że sam byłem zatwardziałym fanem UBo.

Pomijam Twoje zainteresowania, ale pokaż jak wygląda u Ciebie pudelek np.
U mnie tak z Ublock:

Ublock trzeba poustawiać. Dam Ci gotowca. Nie wiem jak to w Windows zadziała.
Zacznij od pliku Hosts.

No wszędzie po prawej i na górze są reklamy. Nie jestem jakimś idiotą :wink: i do tej pory nie było bata żeby gdzieś sie reklamy pojawiły,ale od jakiegoś pół roku na wszystkich stronach wp jest masakra, Myślalem że jest to wina kiepskich polskich filtrów, ale widzę że może gdzie indziej jest problem, masz wszystko ładnie wyciete. Podrzuć tego gotowca jak możesz :slight_smile: Pudel jest tylko przykładem, chodzi o wszystkie inne agresywne portale,dp zresztą też.

Nie idiota? trochę kumasz?
To najpierw wycinamy syf
plik hosts:
https://someonewhocares.org/hosts/
Instrukcja jest w 20 rzędzie.
Jak nie potrafisz to napisz od razu.

For Windows 8 and Windows 10 use „C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts”

You may need to tell Windows Defender to ignore this path

see: http://support.microsoft.com/kb/2764944

You may have to use Notepad and „Run as Administrator”

Całą noc nie będę siedział. to jest minuta roboty. Nie wiesz to napisz zaprowadzę za rączkę.

Dzięki wielkie,pewnie że wiem o co chodzi,zaraz testuję :slight_smile:

Ale to jest początek, trzeba UBlocka ustawić
A i hosts zadziała Ci dopiero po restarcie windows zapewne używasz

Jaka przeglądarka?

firefox oczywiscie najnowszy.

wklej to w ublocka
Przywróć z pliku:

restart FF i powinno zatrybić.

Dziękuję bardzo Jajec, jutro po południu zdam relacje jak to działa :slight_smile:

Siedzxiałem do nocy, sprawdz teraz

ok juz instaluje :slight_smile:

tylko restart FF

1 polubienie

Ano nie ma reklam, i na pudlu,i na dp, piekna sprawa :slight_smile: Jutro potestuje to dokladnie i porównam z tym ultimate blockerem. WIELKIE dzięki za czas , i wiedzę :slight_smile:

kliknij rozwiązane, zawsze możesz na priv napisać i się zapytać. o i le ten portal jescze będzie

ultimate to ściema, nie rób tego
dodaj Clearurls

serio ściema? jeśli ma tyle ściągnięć? Rozumiem że adblock był/ jest ściemą. oni tutaj oferują tego ultimate za free,i zarabiają na płatnej wersji blokera do windowsa. Przeszukiwałem internety i nie znalazłem nic że to ściema. Coś bliższego?

Taak jest przeglądarka zachwalana Brave i inne cuda. Czytaj pomiędzy wierszami