Addon do Firefox: strony www jako "programy"

Wie ktoś jak nazywał się ten dodatek? Definiowało się adres strony, jakie elementy okna mają być widoczne (czy pasek statusu czy adresu), następnie program tworzył skrót. Można go było sobie na pulpit wrzucić, po otwarciu, pojawiało się małe okienko o zdefiniowanym rozmiarze i tam od razu otwierała się nasza wybrana strona www. Można było w ten sposób zrobić stronę jako “program” na pulpit, bez żadnych pasków, po prostu sama treść strony i ramka okna. Tego właśnie szukam:) Był to chyba projekt od Mozilli.

Mozilla Labs - Prism

O to chodzi?

Ten dodatek nie jest już rozwijany, ostatnia aktualizacja 13 miesięcy temu. Mozilla tworzy nowy projekt Chromeless, ale narazie można pobrać tylko kod źródłowy, do niczego mi się to nie przyda, chcę po prostu działający Prism, tak jak kiedyś. Ma ktoś jakieś pomysły?

Appcelerator. Program pozwala budować aplikacje desktopowe ze stron internetowych. W sumie to chyba nie jest to, o co Ci chodzi (chyba masz na myśli coś podobnego do tworzenia skrótów aplikacji w Chromium), ale może się przyda.