AdGuard, android i LTE

Na telefonie z androidem używam AdGuarda. Wszystko działa elegancko, aż do momentu, gdy włożyłem kartę na której jest jnternet LTE. Blokuje każdą stronę i muszę dodawać ją do wyjątków. udp://121.121.121.121:53 - każdą stronę muszę odblokować wpisując to, co powyżej. Internet jest z Playa.

Sprawdź czy może nie aktywowałeś DNS-a w ich wydaniu.

Wyłączenie DNS nic nie daje. Co dziwniejsze na normalnej karcie sieciowej Play, po włączeniu danych komórkowych, problem nie występuje.

Dzięki. Problem był inny, lecz twój wpis naprowadził mnie na rozwiązanie.

1 polubienie

Mógłbyś się podzielić informacjami. Może komuś w przyszłości się przydać.

2 polubienia

”człowieki” nie używają AdGuarda, więc wiedza na ten temat będzie mało przydatna. A szkoda – bo to potężne narzędzie ograniczające inwigilację i umożliwiające bezstresowe używanie internetu.

1 polubienie

I to potężne narzędzie potrafi zamulić wszystko. A szkoda. Jest po prostu pazerne na pamięć. Wiem, bo używałem. Tymczasowo, jak nie poprawią tego, wróciłem do ublock origin. Ot tyle o Adguard.
A o tym co napisałem o podzieleniu się informacjami o rozwiązaniu problemu, to tylko dlatego, bo na tym forum każdy pomaga każdemu. To są intencje tego miejsca, a nie przechwalanki, że ludzie tego czy tego nie potrafią.