Adidas a reklamacja towaru z innej miejscowości

(Pinio150) #1

Witam serdecznie, mam pytanie, czy np. jeżeli kupie coś w oryginalnym sklepie adidasa np w Kazimierzu Dolnym to mogę ten sprzęt potem np. w razie losowej awarii reklamować w np. Toruniu? w oryginalnym sklepie adidasa. Wydaje mi się, że tak, wydaje mi się, że działa tutaj taka sama zasada jak w serwisach nokia, gwarancja obejmuje cała Polskę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! :slight_smile:

(Kuczkowiak) #2

Jeżeli jest to salon firmowy to raczej tak , ale czemu zadajesz takie pytania na forum komputerowym , a nie zapytasz się tego w sklepie ?

(Pinio150) #3

Dobra, no ale to po pierwsze jest dział na luzie, proponuje się zapoznać, mogę pisać prawie o wszystkim, co mi się podoba a dwa to jest to urządzenie elektroniczne od adidasa, także jako tako ma coś wspólnego z elektroniką. :slight_smile:

(phx84lbn) #4

Jeśli kupiłeś w sklepie firmowym to możesz dochodzić praw gwarancyjnych u producenta czyli w innych sklepach firmowych ADIDASa ew. w Dziale Reklamacji firmy w Polsce.

Ponadto temat nie pasował do innych kategorii więc wylądował tutaj :slight_smile: =D>

(Pinio150) #5

zgadza się nie pasował, więc założyłem temat tutaj a nie np. w dziale Problemy z oprogramowaniem. :cry:

(Kpc21) #6

W przypadku niezgodności z umową reklamację składa się u sprzedawcy. Tak więc musiałbyś wysłać buty do Kazimierza. Natomiast w przypadku gwarancji z reguły nie ma to znaczenia.

(Kuczkowiak) #7

Zamiast się podniecać czytaj ze zrozumieniem bo z tym widzę też masz problemy , napiszę jeszcze raz jeżeli uważasz że ja ingeruje w to gdzie i jakie masz zakładać tematy bo mnie to najmniej obchodzi , pytam się tylko czemu się nas o to pytasz na forum jak możesz się w sklepie zapytać i dostać 100% odpowiedź

(Pinio150) #8

to w takim razie ja się Ciebie pytam panie mądraliński od czego jest forum? :slight_smile: