Adidas - piłka nożna - blog

na stronie http://adidas.onet.pl/ od jakieś czasu działa konkurs w wyżej wymienionym temacie. wystarczy tylko założyć blog o tej tematyce a można wygrać buty piłkarskie f50+ , piłke nożną też z f50+ oraz koszulke. koszt całkowity nagród dla jeden osoby wynosi około 1000 zł. i moje pytanie brzmi. co wy o tym sądzicie. warto ?! :stuck_out_tongue:

Jak ci zależy to tak zawsze warto startować w konkursach :wink:

ale mi sie rozchodzi jakie są wasze opinie :smiley: ciekaw jestem bardzo :slight_smile:

ano może i warto jak masz chęci na bloga :stuck_out_tongue:

mam chęci ale na wygranie nagrody :stuck_out_tongue:

Musi on też mieć określoną liczbę odwiedzin. :slight_smile:

Próbuj, próbuj :slight_smile:

tylko że trzeba podać własne dane. a ja nie lubie swoich danych udostępniać innym. chyba wszyscy wiedzą jakie są niebezpieczeństwa. czy np. przy podawaniu maila i danych rejestracyjnych do konkursu wszystko musi się zgadzać? tn imię, naziwsko itd. ?

Lepiej tak.

Zawsze możesz zarejestrować się na maila, któego mniej używasz, w razie, gdyby wysyłali Ci później reklamy.

jezeli zalozysz takiego bloga i go dobrze rozreklamujesz to napewno masz duze szanse.

chciałbym wygrać główną nagrode :stuck_out_tongue: ale nie chce podawać do użytku publicznego własnych danych osobowych ;/

Coś za coś :wink:

Jak coś zrobisz to chętnie zobacze tego owoce

chyba mnie przekonałeś. musze to jeszcze raz przemyśleć bo nagrody są kuszące :smiley:

ja chyba pójde na to.

Naprawde kuszące

Pofatygowałem się i poszukałem tych butów:

:arrow: Adidas F50+ - Cena: 599.00 PLN

słąbo :shock: chyba biore sie za to

Wziął bym się za to, ale nie znam się na nodze :frowning:

można brać udział tylko jeśli mieszka się na terenie Polski :wink: a u ciebie pisze w danych że pochodzisz z Marsylii :slight_smile:

ja już założyłem blog - zachęcam serdecznie do komentowania i odwiedzenia…bardzo prosze :slight_smile: http://**************8 (dane są mojego kumpla bo wspólnie pracujemy)

Update:

fiesta

Pisać można wiele :smiley:

Mi by się przydały takie korasy i piłka, Takie korki na allegro kosztują 520 zł :expressionless:

hmmmmm opłaca się wg. mnie :expressionless: