Admin sieci a BearShare

Witam,

1.Mam problem odnośnie mojego admina a programu bear share.

Mój admin przy zakładaniu mi neta powiedział, że prędkość jego jest 1.5 mbit/s.

Po paru miesiącach odkryłem, że jednym z dwóch programów które działają w mojej sieci tj, BearShare, miewał transwery 1.3 mbit/s

Admin jednak po 3 dniach zablokowął to bez mojej wiedzy.

Czy administratorowi tak wolno zablokowywać programy p2p, aby robić klientom na złość?

  1. Jak jest w/w admin powiedział, iż prędkość internetu wynosi 1.5 mbit/s, a w rzeczywistości wynosi ~ 150 kb/s.

Czyżby admin mnie okłamał?

Proszę o odpowiedzi. :slight_smile:

Admin ma pełne prawa do takich ustawień, jakie uważa za stosowne.

A czy na złość - kwestia względna

Dlaczego - być może prędkośść łącza wynosi właśnie 1.5 mbit/s,

Jeżeli jednak w tym samym czasie korzysta z niego 10 Userów,

to prędkość spadnie do tych 150 kb

Czyli prędkość “1,5mbit/s” chyba będę mógł osiągnąć dopiero w nocy, ponieważ w dzień jest ok. 100 userów :o

To ,że łącze ma być może taką prędkość,

wcale nie oznacza, że ją osiągniesz.

Jeśli w umowie jest taki punkt,np. o nie korzystaniu z p2p , lub ograniczeniach na nie.

Jesli w umowie nie ma,to admin odwala samowolkę,i idac tym tokiem myslenia zaraz zablokuje równiez sciąganie z FTP.I zostanie tylko www , email i gadugadu.

Najlepiej przeczytac umowe,jak jest punkt o tym no to moze wtedy robić z tym co chce ,a jesli nie ma no to jak nie masz cierpliwosci,to mozesz mu powiedziec aby ograniczył ale sobie :mrgreen:

a jak gg zablokuje i maile to zostanie tylko www, tego nie zablokuje bo to główna usługa internetu

Zamieszczam regulamin mojej sieci:

adminhilnet1ks.th.jpg

Może wy coś z niego zrozumiecie?

nic z tego nie ma, regularnie płacisz za neta?? może ci zablokowali bo nie zapłaciłeś?? jeśli płacisz regularnie, skontaktuj się z operatorem

Nic nie ma na temat sieci p2p,wiec sciągaj do bólu ,a jak bedzie coś wrzeszczał to mozesz zerwac umowe bez żadnych konsekwencji.

To co robi,to jest w tym momencie “bimbanie” z uzytkowników

Płacę jak najbardziej regularnie, 50 zł/miesiąc.

Już raz się pytałem, lecz powiedział “cytuję”:

a zobacz inny program p2p, np. eMule albo Kazaę