Administrator nie ma uprawnień administratora "msconfig"

witam !

Mam pewien problem, otóż chciałem dzisiaj ustawić kilka zmian w msconfig dotyczących uruchamiania i usług, (zalogowałem się jako administrator [również w awaryjnym]) i kiedy naciskam zastosuj wyskakuje mi “błąd odmowy system został zwrócony podczas dokonywania próby zmiany usługi.Być może musisz zalogować się używając konta Administratora aby przeprowadzić określone zmiany”.Nie wiem co robić .Dodatkowo wczytywanie pulpitu szwankuje -albo pojawiają się same ikony bez paska i system ładuje się bardzo dłuuuuuugo albo nic się nie ładuje i muszę ręcznie uruchamiać go zamykając i włączając proces “explorer.exe”.Stąd wzięła się moja chęć zmian w msconfig , z uruchamiania normalnego przestawiło mi się na selektywne i nie moge tego zmienić.

Jeszcze jedno : odpaliłem kilka szczepionek anty backdoor’owych i usunąłem ze dwa (kiedyś musiałem zmienić dysk bo już całkiem padł od nich.)A potem włączyłem registry mechanic i zmieniłem ustawienia usług na minimalne i wizualizacja pulpitu padła ,tzn. zmieniła się na prawie taką samą jak w trybie awaryjnym(chodzi mi o sam pasek)i teraz jak się nazywa ten proces ,jak go włączyć i naprawić błąd msconfig?

Oczekuję rychłej odpowiedzi i z góry dziękuję za pomoc.

Dobrysamarytanin.

Dobrze byłoby przeskanować system jakimś antywirusem live cd. Może system nadal jest zainfekowany i stąd te wszystkie problemy z Windowsem. Stawiam na infekcję, ponieważ nie startujący explorer i wolna praca systemu może być spowodowana zainfekowaniem systemu.

z chęcią ściągnąłbym eseta 2012 i zrobił skana przez płytę bootwalną ale nie umiem xP i wolę nie mieszać w biosie bo jak coś się zepsuje to trzeba naprawiać.

W takim razie nie mogę doradzić nic innego jak lecieć do sklepu po zgrzewkę dobrego piwa i poprosić jakiegoś kolegę co się zna na rzeczy żeby Ci pomógł. :wink:

dobrysamarytanin ,