Adoba Flash Player 10 - brak zawartości stron

(Derelion) #1

Witam serdecznie

Chciałbym prosić o pomoc ponieważ dotknął mój system bardzo poważny problem. A mianowicie doskonale wiem i jestem pewien na 100%, że posiadam zainstalowane na komputerze najnowsze oprogramowanie Adobe Flash Player 10 oraz Adobe Shockwave Player aczkolwiek po wejściu na wiele stron na których zostały zaimplementowane elementy flash wyświetla mi się komunikat, iż nie posiadam odpowiedniego oprogramowania flash aby obejrzeć tę witrynę. Wydaje mi się to dosyć dziwne ponieważ reklamy (tj. bannery itp.) wyświetlają się prawidłowo.

Do tej pory wykonałem następujące czynności, które miały rozwiązać problem ale tego nie zrobiły:

1) reinstalacja składników flash w systemie

2) skanowanie antywirusem

3) czyszczenie systemu CCleaner'em

4) czyszczenie systemu Spybot - Search & Destroy

5) przeskanowanie rejestru (nie wykazało żadnych błędów)

6) standardowe przebadanie dysków twardych narzędziem zaimplementowanym w Windows XP

7) użycie narzędzia HijackThis i usunięcie za jego pomocą niechcianych problemów

Dzięki serdeczne za pomoc.

(Jaziko) #2

Witam...

Miałem ten sam problem ale po odinstalowaniu onych programów i ponownym zainstalowaniu, kłopoty zniknęły i nie rozumiem na czym to miało polegać. :slight_smile:

(Filip Hh) #3

Na jakiej przeglądarce działasz i czy sprawdzałeś na jakiejś innej czy problem też występuje?

(ichito) #4

A może masz jakieś wtyczki czy dodatki do przeglądarki, które domyślnie to blokują? Po drugie...może zaporę masz tak skonfigurowaną i nawet o tym nie wiesz?

(Mirekgw) #5

to nie tylko ty masz z tym problem to jakiś błąd mam to samo po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu błąd się powtarza trzeba kilka razy włączyć stronę , albo błąd tkwi w Adobe lub w przeglądarce może się mylę ale żadne nowe instalacje nic nie pomogły i błąd się powtarza.

(Derelion) #6

Przeglądarko to wiadomo :slight_smile: FF :slight_smile: Na innych przeglądarkach także występuje ten problem.

Wtyczki jakie mam zainstalowane to: password exporter, screengrab, fission. Zapora sieciowa jest skonfigurowana tak aby zezwalać na uruchamianie flash.