Adobe Acrobat - Błąd 1920

Mam problem przy instalacji Adobe Acrobat, zawsze jak instaluje Adobe Acrobat przy buforowaniu wydruku pojawia mi się taki błąd:

Error 1920.Service Bufor wydruku (Spooler) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services.

Wiem co to znaczy ale nie wiem dlaczego ciągle ten sam błąd mi się pojawia :confused: Proszę pomóżcie!

Ja miałem często ten sam problem. Dałem sobie spokój z Acrobatem. Zamiast tego programu polecam Foxit Reader. Program szybki, mało zasobożerny i łatwy w użyciu. Używam go już wiele miesięcy i żadnych problemów.

google w pierwszych linkach mówią:

start -> uruchom -> services.msc -> znajdź usługę “Bufor Wydruku” -> ustawić na uruchamianie: Automatyczne oraz samą usługę Uruchomić/Wznowić.

HkEcx.png

ps. ja też korzystam z Fox It Reader i polecam przesiadkę :slight_smile:

murzyn1, dzięki :slight_smile: Sprawdzę i powiem czy wszystko jest ok :slight_smile:

EDIT:

Ok, działa :slight_smile: Wielkie dzięki.

Ale mam kolejne pytanie, czy tamtymi programami (które wymieniliście) można dodawać plik wideo do .pdf?

Dodane 11.06.2009 (Cz) 16:38

Mam nowy problem (sory że piszę post pod postem ale to chyba lepsze niż zakładanie nowego tematu)

Otóż jak już zainstalowałem Adobe Acrobat, włączyłem program i stworzyłem nowy dokument (File>Create PDF>From Blank Page), normalnie sobie pisałem, a następnie zapisałem tekst: [nazwa].pdf, ale kiedy chciałem z edytować tamten plik to już nie mogłem :confused: Dlaczego nie mogę z edytować plik .pdf? Słyszałem ze trzeba stworzyć jakimś programem plik .pdf ale czym? PROSZĘ POMÓŻCIE!