Adobe Acrobat eBook Reader - restartuje komputer

Po instalacji Adobe Acrobat eBook Reader i próbie otwarcia programu restaruje się komputer. Mam zainstalowany Windows Xp service pack 2, komp przeskanowany jest na obecnośc wirusów i innych śmieci różnymi programi i nic nie znajduje, czyli komp niby jest czysty. Walczę z tym problemem już jakieś trzy miesiąca. Proszę o pomoc!!

spróbuj uruchomić program w trybie zgodnosci z innym systemem moze to pomoże

Niestety nie pomogło :cry: już chyba nic nie pomoże i wogóle przyczyna dla mnie jest niezrozumiała czemu sie resetuje, jeśli nic nie pomoże to może znajdę jakiś równie dobry program do czytania

poczekaj ten program to syntezator mowy ?

Nie to nie jest syntezator mowy, tylko wyświetla e-booki w bardzo przyjaznej formie do czytania :smiley: a najlepsze jest to, że kiedyś pod win xp działał mi, myślałam, że się kłóci z innymi aplikacjami adobe, ale po sprawdzeniu tego nie stwierdziłam, że to jest przyczyną, gdyż nawet po odinstalowaniu i wyczyszczeniu rejestru i ponownym zainstalowaniu Adobe Acrobat eBook Reader też resetował kompa, więc jestem w kropce.

a usuwalas wpis w rejestrze przez START > Uruchom i tam wpisz regedit i usun tam (po odistalowaniu oczywiscie) i wtedy sprobuj :wink:

Oczywiście tak zrobiłam, nie działało a uzunęłam wszystkiego klucze dotyczące aplikacji adobe. To naprawdę jakaś dziwna sprawa :o

a nie jest to czasem bluescreen? przez chwile widac takie niebieskie tlo ?

Szczerze mówiąc nie wiem co to jest bluescreen, ale żadnego tła nie widac, instalowałam z tej samej instalki co kiedyś i wtedy działał, ale wtedy nie miałam service pack 2

aby sprawdzić czy to nie bluescreen to sprobuj ustawić PPM Moj Komputer > Właściwości > Zaawansowane > w Uruchamianie i Odzyskiwanie, Ustawienia i odznacz Automatycznie ruchom ponownie. sprobuj odpalic wtedy ten program. jak sie pojawi takie niebieskie tlo ijakiej komunikaty zpisz nazwe błędu. jezeli nie, to powiedz mi czy skanowalas dysk >? moze jakis sszkodnik. ew. sprobuj uruchomic komputer w trybie awaryjnym i wtedy włączyć ten program. jezeli tam zadziala tzn. ze cos niedobrego stalo sie w systemie

Sprawdziłam, pojawił się niebieski ekran - informacje techniczne: STOP: 0x000000FC (0xB589A940,0x1D1AA163,0xB589A8B4,0x00000001) W trybie awaryjnym się uruchomił, więc rzeczywiście coś siedzi w systemie, skanowałam avastem i ad-warem, ale pokazywało brak śmieci.

jeżeli tylko pojawil sie bluescreen to juz nie wirus a wina samego windowsa. a czytalas mozliwe rozwiązania problemu ? powinno cos wiecej tam pisac…

w możliwych rozwiązaniach problemu nic nie pisze oprócz: odinstaluj niewłaściwy sprzęt lub oprogramowania albo skonsultuj się z administratorem bądź producentem… no i lipa… a nie mam ochoty formatowac kompa… więc chyba spróbuję znaleśc inna aplikację ułatwiającą czytanie e-booków

nie wiem juz sam ale jezeli dzialalo kiedys juz pod win xp to sprobuj moze zbootować kompa z plyty cd-rom i tam gdzies jest funkcja naprawy systemu