Adobe acrobat problem

w wersji prof. jest opcja ustawiania pliku tak by otwierał się na pełnym ekranie, ale mój sprytny system nie chce tej wersji przegryźć . :evil: więc pytanko brzmi: czy taki gadżet pojawia się w innych wersjach? obecnie mam adobe reader 7.0 i nie widze tam tego (ale mój wzrok nie należy do najlepszych więc może gdzieś się to sprytnie ukrywa??). HELP!!

Jeśli pilnie potrzebujesz tej opcji to ściągnij malutki foxit reader

menu view ==> full screen.

Podobna opcja musi być również w AR

nie o to bo, rzecz polega na tym że ja chcę żeby mi się pokazywało od razu na pełnym jako dopasowany na szerokość… tak żeby nie było nic oprócz pliku (żadnych pasków zadań, czarnych przestrzeni i tego typu rzeczy…)… zastanawiam się swoją drogą dlaczego mój system nie chce zainstalować mi profesjonalnej wersji acrobata…może od tej strony byłoby łatwiej to rozwiązać…

W Adobe Acrobat Reader 7 - CTRL+L powiększa na cały ekran (okno - widok pełnego ekranu)

Jakieś szczegóły? Wróżka na urlopie :?

:slight_smile: jeśli chodzi o CTRL+L to wiem o tym, ale mnie nie satysfakcjonuje…

jeśli chodzi o wróżkę, to pokazywało się magiczne okienko mówiące że system nie może zainstalować tego programu, bo wersja (systemu) jest nieodpowiednia… (mam XP PROF. -> jeśli nie to to co niby miałobyć odpowiednie??)

oczywiście udało mi się (po niezliczonej ilości prób) zainstalować to co chciałam, ale nadal nie wiem o co chodziło (podejrzewam że winna była instalka, tylko dlaczego takie dziwne okienko??)

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ZAINTERESOWANIE… :slight_smile: