Adobe Animate na Windows XP?

Witam kochane forum. Przybyłem z drobnym pytaniem. Czy jaka ostatnia wersja programu z tytułu wyszła o ile była dostępna dla Windows XP? Pytam bo właśnie tak z ciekawości zacząłem przeglądać ostatnie wersję ogólnie programów dla tego już leciwego systemu. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam serdecznie ^^

Adobe Animate CC 2015

Cp w 2024? :o

Ten system nie jest aktualizowany od 10 lat. Wirus lub wlamanir mega proste. Ks bym xp ir izysal juz do pracy.

Piłeś - nie pisz.

On nie trafia w klawisze z niepełnosprawności i ma niechęć do czytania z 5 razy zanim wyśle (w przypadku, gdy przeglądarka mobilna nie podkreśli wyrazów - trochę trzeba się z tym namęczyć w Firefox Mobile, by ruszyło podkreślanie z klawiatury Google).

No jejku. Ta autokorekta.

Ja bym nie uzywal XP do pracy. To nylo napisane.

@krystian3w dokladnie.

Interbet plus XP w 2024 = klopoty.

Na pc pisze mi sie inaczej. Uzywam albo Edge, albo Chrlme na moim S23 Plus. Klawiatura Gboard.

Kogo to obchodzi, że ty byś XP nie używał. Nic nie wnosisz do tematu.

Wnoszę. Tym czymś jest co? Bezpieczeństwo.

Raczej argument bezpieczeństwa nie jest przekonujący by nagle przestać korzystać z danego systemu. Bo jak jest się nie rozsądnym użytkownikiem to nawet na windowsie 11 i na każdym dystro linuksa można wirusa złapać. Fakt że odziwo jak na dzisiejsze standardy sporo jeszcze jest komputerów podpietych do internetu z Windows’em XP na pokładzie. A i tak jak kolega wcześniej napisał przyszedłem tu z skromnym zapytaniem odnośnie wersji programu ^^

tym czymś jest offtopic.

No w sumie to prawda.

Jednak nialem zamiiar tylko uświadomić autora tematu, ze XP w 2024 jako OS do pracy na co dzień, to niezbyt dobry pomysl. Tyle, jesli chodzi o to.

Jednak tez wiem, ze używa się go jeszcze.

Windows XP i WMP to były czasy. :smiling_face_with_tear: