Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium - Pytanie o Upgrade


(E Szymon95) #1

Witem, mam zamiar kupić Adobe Creative Suite 5.5 Web Premium z licencji studenckiej za 1350PLN. Mam do was pytanie na temat update'ów, za niedługo wychodzi CS6 i czy ktoś się orientuje czy update'y są darmowe/ dopłata / czy jak nowy program ?


(kamil_w) #2

dopłaty


(E Szymon95) #3

A jakiej wysokości są te dopłaty ? mniej więcej ? 10% ceny, czy coś takiego ?


(kamil_w) #4

http://www.adobe.com/pl/products/creati ... yTab2.html

Przykład:

Creative Suite Premium kosztuje $2599, a upgrade do tej wersji $549. Nie wiem czy wersje edukacyjne podlegają upgrade'owi.


#5

Ettos , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Joasia Pawlowska) #6

Możliwe, że odświeżam kotleta, więc z góry wybaczcie, ale potrzebuję rozwiania wątpliwości.

Interesuje mnie jeden z pakietów Adobe CS 5 Web Premium, w cortland lub w Legalo http://www.legalo.eu/pl/adobe.html podają, że studentowi przysługuje 80% zniżka, dzięki czemu płaci coś ok 1600zł za zestaw wybranych programów.

Moje pytanie - gdzie jest haczyk? Niby mówią, że licencja nie różni się niczym od tej z pełnej wersji - może być używany komercyjnie, nie ma ograniczenia czasowego i w ogóle cud miód.

Sprzedawcy w innych sklepach komputerowych kręcą głową i twierdzą, że coś tu śmierdzi, bo niemożliwe by było tak tanio.

Czy ktoś siedzi w temacie/zakupił ten pakiet i jest w stanie mnie oświecić?


(Marcinkta) #7

Dopłaty, i to dość spore, ale może przy licencji studenkciej nie wyjdzie tak dużo. Swoją drogą nie wiedziałem że niedługo już zobaczymy CS6