Adobe CS4 Master Collection Problem z instalacją

Mianowicie wygląda to tak że odpalam instalator , wyskakuje komunikat że mam wyłączyć wszystkie aplikacje w tle (wyłączyłem nawet zaporę , windows defender , po zakańczałem procesy nawet explorer.exe i miałem same okno instalacji ) zaczynam instalować instaluje się i przy końcu wyskakuje Komunikat tego typu " Wykonano z błędami" że mam wyłączyć zaporę aplikacje uruchomić ponownie kompa i uruchomić instalator to robię tak jak w opisie uruchamiam kompa odpalam jeszcze raz instalator zaznaczam wszystko i to samo mam Windows Viste , zaznaczę że mam jeszcze osobno np Adobe Photoshop CS4 i Flash CS4 i instaluje osobno i dzieje się dokładnie to samo ktoś wie czemu?

Podstawowe pytanie :stuck_out_tongue: to wszystko to oryginały?

podaj dokładnie jaki to błąd, masz jeszcze wsparcie techniczne

tak orginalne kopie z pracy , dla bezpieczenstwa i nieporysowania nosników skopiowałem na dysk każdy , klikam wyswietl wiecej i mam napisane " Adobe Photoshop CS4 Language Error 2 , to wszystko… i ta jest z każdym to samo…

Jaka jest wersja językowa oprogramowania? Jeśli angielska to podczas instalacji licencje musisz mieć po angielsku wyświetloną… jeśli instalujesz po polsku to licencje musisz widzieć po polsku.

przysługuje twojej firmie pomoc techniczna, jak jest należy kożystać:

http://www.adobe.com/pl/support/

dziwne to jest bo instalator jest po polsku podejrzewam że to działa na tej zasadzie że wykrywa , jaki jest język systemu a system mam po polsku , instalator daje instrukcje po polsku i jak mam wybrać podczas instalacji jakie pakiety zainstalować po lewej stronie mam język i jest eng… a może jakbym zmienił język systemu na eng to było by dobrze? co o tym myślicie? mam Viste Ultimate i nie ma najmniejszego problemu ze zmianą także?

podczas instalacji przy widoku licencji wybierz język ENG, i później dalej przy wyborze elementów do instalacji także wybierz ENG.

Jarek_OSW dokładnie tak jak mówisz , dzięki za pomoc ale już wiem w czym jest problem , zrobiłem tak jak napisałeś zainstalowało się ale tez na koniec był ten komunikat , ale wszystko działa oprócz photoshopa jak chce włączyć to pisze some apply is missing ale reszta o dziwo działa , przedstawię sytuacje od samego początku jak to wyglądało i teraz zorientowałem się w czym jest problem , mianowicie 3 dni temu przyniosłem z pracy photoshopa i flasha cs4 na osobnych nośnikach zainstalowałem jedno i drugie po czym do photoshopa znalazłem łatkę z polskim językiem daje tutaj link -http://www.megaupload.com/?d=BQCUYKYT wszystko działało ale po instalacji stwierdziłem że jednak wole mieć po eng tak jak flasha i odinstalowałem(ponieważ ta łatka zastąpiła język eng i nie mogłem bo w opcjach ps zmienić) instalując jeszcze raz z nadzieją że będzie po eng zaczął wyskakiwać ten błąd doszedłem do wniosku że muszą to być jakieś wpisy w rejestrze i dlatego podczas instalacji wyskakuje błąd language error 2 … ciekawe jak z tym sobie poradzic … po czym na drugi dzien przyniosłem z pracy na nośniku Master Collection z nadzieją że jakoś się to naprawi i jednak nie ma ktoś jakiś pomysł ??może sprawdzić trzeba jakoś tą łątke czy co?

EDIT: przed chwilą zainstalowałem tą łatkę ponownie i się włączył o co tutaj chodzi widocznie ta nakładka to syf jakich mało bo to nie dogrywa języka tylko podmienia bieżący i mam tylko pl jak teraz odmienić to na eng??

Dodane 03.03.2009 (Wt) 17:53

wystarczy mi tylko łatka z językiem eng i będzie wszystko ok, albo czy mógłby mi któs wysłać swój folder locales z photoshopa? tzn /adobe/adobe pshotoshop cs4/locales i będę wdzięczny

no niestety takie uroki spolszczania na siłę materiałami z niewiadomych źródeł, skąd wiesz co tak naprawdę doinstalowałeś ?

mozesz spróbować jedynie wyczyścić rejestr

poza tym nie ładnie kraść oprogramowanie z firmy [-X

mnie na photoshopa cs4 nie stać więc nie pomogę :frowning:

ok temat można zamknąć , thx Jarek_OSW , a innym też odradzam instalowanie jakichkolwiek łatek bo takie cyrki się dzieją że szok :wink:

łatek ?? chyba cracków