Adobe CS4 Master Collection Problem z instalacją

(Bart Miskiewicz) #1

Mianowicie wygląda to tak że odpalam instalator , wyskakuje komunikat że mam wyłączyć wszystkie aplikacje w tle (wyłączyłem nawet zaporę , windows defender , po zakańczałem procesy nawet explorer.exe i miałem same okno instalacji ) zaczynam instalować instaluje się i przy końcu wyskakuje Komunikat tego typu " Wykonano z błędami" że mam wyłączyć zaporę aplikacje uruchomić ponownie kompa i uruchomić instalator to robię tak jak w opisie uruchamiam kompa odpalam jeszcze raz instalator zaznaczam wszystko i to samo mam Windows Viste , zaznaczę że mam jeszcze osobno np Adobe Photoshop CS4 i Flash CS4 i instaluje osobno i dzieje się dokładnie to samo ktoś wie czemu?

(Jaroslaw Nijakowski) #2

Podstawowe pytanie :stuck_out_tongue: to wszystko to oryginały?

(niezDarek) #3

podaj dokładnie jaki to błąd, masz jeszcze wsparcie techniczne

(Bart Miskiewicz) #4

tak orginalne kopie z pracy , dla bezpieczenstwa i nieporysowania nosników skopiowałem na dysk każdy , klikam wyswietl wiecej i mam napisane " Adobe Photoshop CS4 Language Error 2 , to wszystko... i ta jest z każdym to samo...

(Jaroslaw Nijakowski) #5

Jaka jest wersja językowa oprogramowania? Jeśli angielska to podczas instalacji licencje musisz mieć po angielsku wyświetloną... jeśli instalujesz po polsku to licencje musisz widzieć po polsku.

(niezDarek) #6

przysługuje twojej firmie pomoc techniczna, jak jest należy kożystać:

http://www.adobe.com/pl/support/

(Bart Miskiewicz) #7

dziwne to jest bo instalator jest po polsku podejrzewam że to działa na tej zasadzie że wykrywa , jaki jest język systemu a system mam po polsku , instalator daje instrukcje po polsku i jak mam wybrać podczas instalacji jakie pakiety zainstalować po lewej stronie mam język i jest eng... a może jakbym zmienił język systemu na eng to było by dobrze? co o tym myślicie? mam Viste Ultimate i nie ma najmniejszego problemu ze zmianą także?

(Jaroslaw Nijakowski) #8

podczas instalacji przy widoku licencji wybierz język ENG, i później dalej przy wyborze elementów do instalacji także wybierz ENG.

(Bart Miskiewicz) #9

Jarek_OSW dokładnie tak jak mówisz , dzięki za pomoc ale już wiem w czym jest problem , zrobiłem tak jak napisałeś zainstalowało się ale tez na koniec był ten komunikat , ale wszystko działa oprócz photoshopa jak chce włączyć to pisze some apply is missing ale reszta o dziwo działa , przedstawię sytuacje od samego początku jak to wyglądało i teraz zorientowałem się w czym jest problem , mianowicie 3 dni temu przyniosłem z pracy photoshopa i flasha cs4 na osobnych nośnikach zainstalowałem jedno i drugie po czym do photoshopa znalazłem łatkę z polskim językiem daje tutaj link -http://www.megaupload.com/?d=BQCUYKYT wszystko działało ale po instalacji stwierdziłem że jednak wole mieć po eng tak jak flasha i odinstalowałem(ponieważ ta łatka zastąpiła język eng i nie mogłem bo w opcjach ps zmienić) instalując jeszcze raz z nadzieją że będzie po eng zaczął wyskakiwać ten błąd doszedłem do wniosku że muszą to być jakieś wpisy w rejestrze i dlatego podczas instalacji wyskakuje błąd language error 2 ... ciekawe jak z tym sobie poradzic .... po czym na drugi dzien przyniosłem z pracy na nośniku Master Collection z nadzieją że jakoś się to naprawi i jednak nie ma ktoś jakiś pomysł ??może sprawdzić trzeba jakoś tą łątke czy co?

EDIT: przed chwilą zainstalowałem tą łatkę ponownie i się włączył o co tutaj chodzi widocznie ta nakładka to syf jakich mało bo to nie dogrywa języka tylko podmienia bieżący i mam tylko pl jak teraz odmienić to na eng??

-- Dodane 03.03.2009 (Wt) 17:53 --

wystarczy mi tylko łatka z językiem eng i będzie wszystko ok, albo czy mógłby mi któs wysłać swój folder locales z photoshopa? tzn /adobe/adobe pshotoshop cs4/locales i będę wdzięczny

(niezDarek) #10

no niestety takie uroki spolszczania na siłę materiałami z niewiadomych źródeł, skąd wiesz co tak naprawdę doinstalowałeś ?

mozesz spróbować jedynie wyczyścić rejestr

poza tym nie ładnie kraść oprogramowanie z firmy [-X

(Drobok) #11

mnie na photoshopa cs4 nie stać więc nie pomogę :frowning:

(Bart Miskiewicz) #12

ok temat można zamknąć , thx Jarek_OSW , a innym też odradzam instalowanie jakichkolwiek łatek bo takie cyrki się dzieją że szok :wink:

(niezDarek) #13

łatek ?? chyba cracków