Adobe CS4 Photoshop/Premiere/After Effects - Błąd instalacji

Pobrałem sobie Adobe Photoshop, Premiere Pro i After Effects wersje trial. Zainstalowałem ale w After Effects występował jakiś błąd z OpenGL. Polecono mi reinstalację. tak też uczyniłem. Teraz przy ponownej próbie instalacji pod jej koniec wyskakuje błąd (Screen poniżej). To samo dzieje się z Photoshopem i Premiere bo je też zmuszony byłem ReInstalować. Wszystko to CS4. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ??

125536672836.jpg

125534158889.jpg

hmmm… dziwna sprawa,

ale jeśli krzyczy że przez opengl to raczej coś z grafiką

widzę że masz 9600gt a to jest w miarę porządny sprzęt, ściągnij do niej najnowsze sterowniki ze strony nvidia, w nich powinno być zawarte uaktualnienie opengl, sciagnij też najnowszego directx 10 i zainstaluj.

a sprawdzałeś może starszą wersję photoshopa cs3 ?? czy na niej też wyskakuje taki błąd. Bo to może wina wersji ;/ chociaż nie sądzę.

Ale wiem że niektóre aplikacje adobe na jednym kompie lubią sie sprzeczać. miałem zainstalowanego photoshopa cs3 i chciałem doinstalować after effecta i też coś wtedy krzyczał że nie może zainstalować ;/ ale coś tam trzeba było wgrać jakiś mały programik i wszystko szło do przodu :slight_smile:

Cofnąłem system o jakiś tydzień, zainstalowałem i śmiga. Jest tylko Problem z After Effects bo przy próbie zrobienia czegokolwiek występuję błąd z OpenGL (AE_OpenGL: A texture in this composition is too small to render.Switching to adaptive resolutin mode.)potem (crash plug-in “AE_OpenGL”) . Po zamknięcu go seria innych błędów o OpenGL. Sterowniki najnowsze, DX10.

No masakra jakaś. Programik działa na trialu i na początki chce pobierać mi dodatkowe formaty plików. przy 5 % staje żebym reinstalował program z użyciem Serial key. Nigdy takich problemów nie miałem. CS3 jak pamiętam śmigał aż miło. Da się coś z tym zrobić czy muszę pobierać znowu Cs3 ??

// Dobra wyłączyłem a After Effects używanie OpenGL i jakoś działa.

Piratom nie pomagamy!

Ale jak Serial Key skoro to Na trialu jest ??

Poradziłem sobie cofając system. Już działa ale jeszcze tylko jakieś 10 dni.