Adobe cs6 box wersja wieczysta i takie coś


Po deinstalacji komputera i ponownym wgraniu programu nie przyjeli mi nr seryjnego.Pan z Adobe napisal ze serial wygasl. Kupiwalam w Piksce 6 lat dzialal.Jak to mozliwe??

Bo nie weryfikował licencji non-stop, to działał.

Teraz raczej lipa jak ci ją odrzuca i suport mówi że wygasła.

Adobe to dziadostwo zmieszane z arogancją - taka niby duża i poważna firma a nie ma polskiego oddziału ani nawet wsparcia technicznego po polsku. Jej przeciwieństwo to np Autodesk - mamy parę licencji na subskrypcję i zmienialiśmy sprzęt. Był problem z ustawieniami kart graficznych NVidia Quadro pod AutoCADa. Zadzwoniłem, przejechał pan z pomocy technicznej zrobił w 15 min co trzeba a na pytanie czy coś się należy odpowiedział, że najważniejsze dla nich jest zadowolenie klienta.

Tyle że w tym wypadku prawdopodobnie chodzi o to, że kupiłeś piracki klucz który został anulowany. Ponieważ poprzednio licencja była aktywowana (zanim klucz został zablokowany) to program już nie sprawdzał ponownie aktywacji i działał.

1 polubienie
  1. Serial tak zamazałeś, że się da go całego odczytać.
  2. Gdzie kupowałeś pakiet? Masz klucz razem z pudełkiem?
1 polubienie

Pytanie zasadnicze. Czy go zdezaktyzowałeś - nie chodzi mi o odinstalowanie tylko dezaktywacje przed odistalowaniem.

To jeszcze nie jest problemem o ile mamy starych aktywnych instalacji dosłownie kilka i nie są one używane. Pisałem kiedyś w tej sprawie do supportu i taką informację dostałem, a pisałem do nich właśnie w sprawie dezaktywacji wszystkich aktywnych instalacji ponieważ jednej nie dezaktywowałem przed formatem, a drugiej nie byłem w stanie ze względu na całkowity zgon laptopa.