Adobe Dreamweaver - błąd instalacji

Witam mam problem z Adobe Dreamweaver. Kiedy instaluję wersję trial tej aplikacji to pod koniec wyskakuje błąd, że instalacja ie powiodła się, numer błędu to 1603. Wyświetla się po prostu coś takiego

Szukałem w Google, ale polskie strony nie znają rozwiązania, a angielski jest moją słabą stroną, choć i tam nie znalazłem niczego konkretnego.

Mam nadzieję, że ktoś spotkał się z tym problemem i zna rozwiązanie

Z góry dzięki

http://support.microsoft.com/kb/834484

Wiesz ten link też znalazłem, ale żadna z przyczyn u mnie nie występuje.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

Airborn , powiedz mi proszę co takiego jest złe w tym temacie? on jest nie konkretny? według mnie mówi jakiego programu dotyczy problem i co się dzieję (błąd podczas instalacji), mam cały post napisać w temacie?

Rozumiem , że zwracacie uwagę na tematy typu: "POMOCY! !!

Tematu nie poprawiam, bo dalej uważam, że Twoja uwaga jest nieuzasadniona.

PS. Jeżeli możesz to nie wyrzucaj od razu mojego tematu, tylko odpowiedz coś na to co napisałem. Według ciebie co powinno znaleźć się w tym temacie?

Jakiej wersji Windows używasz? I jeżeli możesz do zrób i wklej screenshot ze zwojego Dodaj/Usuń Programy.

Windows XP

A co do SS, to nie wydaje mi się, aby był on wymagany.

Zapewne chodzi co o Google Desktop? Na stronie Adobe pisze, że może powodować problemy, ale tego nie posiadam i nigdy nie posiadałem.

A z innych produktów Adobe posiadam tylko Adobe Reader, Flash Player i wcześniej też trial Photoshop, ale już wygasł i usunąłem.

Ewentualnie powiedz do czego ci ten screenshot? W tej chwili nie mogę go zrobić, bo nie jestem u siebie, ale jak pisałem nie widzę większej potrzeby.

Chciałem zobaczyć czy nie masz Google Desktop właśnie i ew. jakie dodatkowe oprogramowanie masz zainstalowanie [czasem szybciej zrobić screena niż wypisywać po kolei].

Próbowałeś może tego skryptu?

Jeżeli nie, to użyj go a potem spróbuj jeszcze raz zainstalować Dreamweaver’a.

Jeżeli to nie pomoże, to odinstaluj całe oprogramowanie Adobe zainstalowanie w kompie, wyczyść rejestr CCleaner’em i zainstaluj Dreamweaver.

Pozdrawiam

Nic nie pomaga. Ciągle ten sam błąd.