Adobe Flash Player - problem z instalacją

(Jendrek18) #1

Jak w temacie, usiłuję go zainstalować, niby jest zainstalowany ale strony nadal wołają o instalację ....błędne koło... o co biega?

(system) #2

A jaką przeglądarkę posiadasz??

(Jendrek18) #3

IE7

(Ryszard Adamek) #4

Wejdź na strone Adobe tam jest instalacja on-line. Najpierw zainstaluj formant Activex a potem FlashPlayer (zgodnie ze wskazówkami na stronie). Miałem starą wersję to odinstalowało mi a potem wgrało nową. Spróbuj

(Jendrek18) #5

tak robię, instalacja ok ale mimo to strony wymagające tego formantu np. TVN24 zgłaszają jego brak.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac8 ... 675d7.html

A zainstalowałem wersję 9.0

(Monczkin) #6

Nazwij temat konkretnie.

(system) #7

Spróbuj firefoxa. Wtedy ci pójdzie adobe flash player raczej. A jaki system masz Vistę czy XP??

(Jendrek18) #8

oczywiście Vista, nadal nic..... w menedżerze dodatków nie widzę odpowiedniego wpisu a - jak komunikuje instalator - instalacja jest zakończona sukcesem.

Help !

(system) #9

Spróbuj uruchomić Internet Explorer jako administrator (PPM na skrócie IE7 > uruchom jako administrator) i dopiero potem zainstaluj ten plugin.

(Jendrek18) #10

No cóż, Zosia Samosia....

Udało mi się zainstalować poprawnie Flash Player po uprzednim uruchomieniu deinstalatora ściągniętego ze strony Adobe.

Dzięki za dobre chęci, może kiedyś ja będę mógł pomagać :slight_smile:

(Przewar12) #11

Mam problem nie umie zainstalować Flash Playera wyskakuje że potrzebuje 5000k a ma jeszcze 9 GB wolnego miejsca co mam zrobić.

(Sebos99) #12

szukać, aż znajdziesz. Odpowiedź jest w tym temacie

viewtopic.php?f=2&t=298581#p1984283