Adobe Flash Player - problem z instalacją

Jak w temacie, usiłuję go zainstalować, niby jest zainstalowany ale strony nadal wołają o instalację …błędne koło… o co biega?

A jaką przeglądarkę posiadasz??

IE7

Wejdź na strone Adobe tam jest instalacja on-line. Najpierw zainstaluj formant Activex a potem FlashPlayer (zgodnie ze wskazówkami na stronie). Miałem starą wersję to odinstalowało mi a potem wgrało nową. Spróbuj

tak robię, instalacja ok ale mimo to strony wymagające tego formantu np. TVN24 zgłaszają jego brak.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac8 … 675d7.html

A zainstalowałem wersję 9.0

Nazwij temat konkretnie.

Spróbuj firefoxa. Wtedy ci pójdzie adobe flash player raczej. A jaki system masz Vistę czy XP??

oczywiście Vista, nadal nic… w menedżerze dodatków nie widzę odpowiedniego wpisu a - jak komunikuje instalator - instalacja jest zakończona sukcesem.

Help !

Spróbuj uruchomić Internet Explorer jako administrator (PPM na skrócie IE7 > uruchom jako administrator) i dopiero potem zainstaluj ten plugin.

No cóż, Zosia Samosia…

Udało mi się zainstalować poprawnie Flash Player po uprzednim uruchomieniu deinstalatora ściągniętego ze strony Adobe.

Dzięki za dobre chęci, może kiedyś ja będę mógł pomagać :slight_smile:

Mam problem nie umie zainstalować Flash Playera wyskakuje że potrzebuje 5000k a ma jeszcze 9 GB wolnego miejsca co mam zrobić.

szukać, aż znajdziesz. Odpowiedź jest w tym temacie

viewtopic.php?f=2&t=298581#p1984283