Adobe Flash Player - problem z instalacją


(Kamil Polinski94) #1

Witam. Ostatnio miałem spore problemy z działaniem wtyczki Flash, więc postanowiłem zrobić reinstala - usunąłem program z komputera i rozpocząłem nową instalację. Najpierw pojawił się problem z instalatorem - tracił połączenie (ale rozwiązanie znalazłem na stronie Adobe), udało mi się ściągnąć bezpośredni instalator (a nie downloader) no i pojawił się problem, a właściwie komunikat: "Ta aplikacja nie będzie działać na Twoim komputerze". Nie wiem co już robić, próbowałem uruchamiać jako administrator, w trybie zgodności, ściągnąć plik z innych stron i nic. Mam Windowsa 8. Wie ktoś jak mogę ten problem rozwiązać? 


(Bogdan_G) #2

Na każdy system - pobiera się http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player-Uninstaller,Program,Windows,33983.html

 

Potem pobiera się z linków bezpośrednich odpowiedni do przeglądarek http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player,Program,Windows,13091.html

 

Daruj sobie strony adobe. To na DP, to najczyściejsze pliki aktualnego flash playera.


(Kamil Polinski94) #3

ściągnięcie z DP nie pomogło. Nadal to samo.


(Bogdan_G) #4

Jak to samo? Pierwszy program jest portable do odinstalowania wtyczek adobe flash player. Potem można zainstalować następne activexy i pluginy adobe flash player. Sprawa możne być skomplikowana, gdy nastąpił błąd  z innym produktem adobe, przykładowo z shockwave.

Ale nie wiadomo, co robisz i jak, żeby odinstalować, jakie masz wtyczki i czy umiesz usunąć pozostałości po odinstalowanej aplikacji. Coś zrobiłeś nieprawidłowo.