Adobe Flash Player w Operze

Mam problem z wymienioną wyżej wtyczką. Nie działają mi filmy na youtube oraz aplikacje na stronach. Próbowałam ją zainstalować kilkakrotnie, zawsze bez skutku. W czasie instalacji miałam wyłączoną Operę. Dziś odinstalowałam tę przeglądarkę, a potem zainstalowałam z powrotem, ale efektu nie widać. Czy można to jakoś naprawić? Mam Windowsa XP, a wersja Opery - 10.62. Dodam jeszcze, że gdy daję na F12, mam włączoną obsługę wtyczek.

A na innej przeglądarce np.IE działają Tobie filmy?

Którą wersję wtyczki instalujesz? Wersję dla IE, czy dla pozostałych przeglądarek?

Wejdź tam przez Operę: http://www.adobe.com/software/flash/about/

bonjour , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Odinstaluj programem uninstal a potem zainstaluj właściwą wtyczkę wszystko z tej strony:

http://www.adobe.com/shockwave/download/alternates/

W IE wszystko działa jak należy. Instaluję wersję dla pozostałych przeglądarek. Gdy wejdę na tę stronę http://www.adobe.com/software/flash/about/ przez Operę, nie widzę animacji oraz informacji o aktualnie zainstalowanej wersji. Otworzyłam ją prze IE i pisze, że mam wersję 10,1,82,76. Próbowałam zrobić wszystko tak, jak radził Dobrol, ale nadal nie działa.

Jak tam będziesz, przez operę, kliknij: Player Download Center

http://www.adobe.com/pl/products/flashp … #section-1 (Instrukcje instalacji dla przeglądarki innej niż Internet Explorer w systemie Windows)

A jeśli skopiujesz wtyczkę NPSWF32.dll z \WINDOWS\system32\Macromed\Flash\ do \Program Files\Opera\program\plugins\ ?

Czy w ogóle wtyczka jest we wspomnianym katalogu?

A w rejestrze jest klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MozillaPlugins@adobe.com/FlashPlayer (ze wskazaniem ścieżki do wtyczki)?

Skopiowałam wyżej wymienioną wtyczkę i już wszystko działa.