Adobe flash player zawiesza przeglądarki

Adobe flash player zawiesza mi przeglądarki, nie mogę obejrzeć żadnego filmu itp. Korzystam z mozilli ale sprawdzałam również na ie i operze.

Jakiej wersji Flasa używasz?

Sprawdź najnowszą lub wersję 10.3 link (pamiętaj o kwestii bezpieczeństwa starszej wersji wtyczki).

No właśnie aktualizuje zawsze na bieżąco więc mam najnowszą, Zmiana na 10 też nie pomogła :/. Nie mam pojęcia w czym tkwi problem do niedawna wszystko dobrze działało.

buzia90x ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Czy wyświetla się zielone okienko i tam pisze, że adobe flash player robi na wstrzymanie? W jaki sposób to się przejawia? Przecież rożne przeglądarki potrzebują zazwyczaj różnych wersji adobe Flasha. Jest też tak, że niespodziewanie silverlight potrafi kłócić się z Flash player. Agent adobe i updater adobe, gdy się tylko aktualizuje, a nie odinstalowuje poprzednika i jest tego, starych Adobe powiedzmy 15 programów, to i system głupi. Najgorsze to agenty Playera. Można samemu sprawdzić na jakiś czas, czy nie ma nowej wersji Adobe Flash player. Przy instalacji odznacza się pierwszą pozycję i zaznacza tą na dole - nie sprawdzaj itd. Wszystko Adobe usuwam z usług, autostart, czyszczę JetClean. Nawet adobe Reader nie ma prawa uruchamiać się z systemem i aktualizować. Co za dużo, to i system nie chce. Ja produkty Adobe usuwam geek uninstallerem portable. Małe coś, po polsku, a sprząta potem pozostałości foldery i wpisy w rejestrze. Jeszcze jednego produktu Adobe do odinstalowania produktów Adobe - już nie zniósłbym. Do prawidłowego oglądania, potrzebny jest shockwave player.

Załączam przykładowo jakiś filmik na yt zaczyna się ładować, początkowo głos jest a ekran na zielono i potem się zawiesza. Czasami wyświetla, że wtyczka uległa awarii i żeby odświeżyć połączenie ale zwykle zawiesza się na amen i jedynie menadżer pomaga.

Trzeba dokładnie odinstalować wtyczki i ponownie je pobrać odpowiednie do przeglądarek i systemu. Trzeba oczyścić system z resztek. Przy instalacji odznaczać niepotrzebne ustawienia. Napisałem - Geek Uninstaller portable i JetClean. Dalej nie wiadomo nic, co masz na komputerze. Wpisz do wyszukiwarki słowo adobe i podaj, ile Ci się wyświetli. Podaj, czy wpis Adobe nie jest w usługach i autostart.

Odinstalowałam adobe flash player activex i plugin i w tym jetclean też nic nie ma, został sie tylko adobe reader x. Teraz pod koniec instalacji wyświetla się komunikat że program jest w użyciu (mimo iż go nie ma) i nie kończy mi instalacji :frowning:

Pozostały ustawienia w settings w folderze macromedia. RevoUninstaller usuwa programy wraz z folderami i wpisami. Usuń też folder macromedia. Dokładne odinstalowanie polega też na wyszukiwaniu resztek i wpisów w rejestrze. Jest też coś takiego, jak agent adobe i w usługach można znaleźć wpisy, jak i w autostarcie. Proponuję odinstalować shockwave i readera, wyszukać w wyszukiwarce wszystko adobe i usuwać, następnie wyszukać Macromedia i usunąć, potem w rejestrze regedit.exe wszystko adobe, czyli widok, znajdź. wpisz adobe i klikasz na znajdź następny i z prawokliku klikasz zaznaczone na usuń. Potwierdzasz i klikasz znajdź następne, usuwasz, aż do to wyświetlenia monitu, że wyszukiwanie zakończone. W końcu jeszcze w znajdź wpisz macromedia, znajdź następny i co pokaże, to usuń. Potem możesz pobrać z DP adobe readera, adobe flash playera i shockwave. Przy instalacji adobe flash playera odznacz automatycznie aktualizuj, a zaznacz, nie powiadamiaj i przy instalacji shockwave odznacz proponowaną przeglądarkę i toolbar.