Adobe Flash Player10 Plugin nie mogę zaktualizować

(Kurss1005) #1

Witajcie, zaktualizowałam Adobe Flash Player ActiveX 10 do wersji 10.1.102.64, ale Adobe Flash Player 10 Plugin nie mogę zaktualizować i mam 10.1.53.64. Próbowałam dokonać aktualizacji , ale się nie daje wykonać. Czy tak może być ?

(Pablo79) #2

A odinstalowałeś poprzednią wersję Adobe Flash Player Plugin?

(deFco247) #3

Czy w trakcie aktualizacji masz zamknięte wszystkie przeglądarki?

(Kurss1005) #4

Tak

-- Dodane 30.12.2010 (Cz) 11:41 --

Nie ,ale w panelu sterowania w "Dodaj/Usuń w Adobe Flash Player Plugin" PPM i tam jest aktualizacja i to nie skutkuje . choć w przypadku AFP ActiveX zadziałało.

Doczego jest Adobe manager?

(system) #5

Ściągnij instalke stąd i spróbuj zainstalować ( nie musisz odinstalowywać starej wersji):

http://fpdownload.adobe.com/get/flashpl ... player.exe

Adobe Download Manager możesz odinstalować.

(Kurss1005) #6

Do czego prowadzi ten link, bo odrazu mam zapisać albo uruchomić instalację. Jeśli do strony Adobe to co nacisnać na niej ,żebym mogła tam trafić następnym razem.

(system) #7

To jest bezpośredni link do pobrania instalki, zapisz na dysku i instaluj :wink: .

(Agatonster) #8

kalina ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Kurss1005) #9

Czego caly czas straszycie koszem zamiat zadać sobie trud i zapytać albo wyjaśnić co jest zlego w tytule na PW.

Adobe Flash Player10 Plugin - co tu jest nie jasne temat (sprawa dotyczy ) AFP - P i zainteresowani otworzą Widzalleś ilość otwarć? Już się sparzyłam ,bo caly temat wyklądający jasno nie mieścił się w polu temat.

Dobrze że tak późno się zorientowałeś, bo inaczej bym nie wiedziała jak mam zaktualizować AFP-P.

Ponioslo mnie i stad tu polemika.

Szczęśliwego Nowego Roku