Adobe Flash Player10 Plugin nie mogę zaktualizować

Witajcie, zaktualizowałam Adobe Flash Player ActiveX 10 do wersji 10.1.102.64, ale Adobe Flash Player 10 Plugin nie mogę zaktualizować i mam 10.1.53.64. Próbowałam dokonać aktualizacji , ale się nie daje wykonać. Czy tak może być ?

A odinstalowałeś poprzednią wersję Adobe Flash Player Plugin?

Czy w trakcie aktualizacji masz zamknięte wszystkie przeglądarki?

Tak

Dodane 30.12.2010 (Cz) 11:41

Nie ,ale w panelu sterowania w “Dodaj/Usuń w Adobe Flash Player Plugin” PPM i tam jest aktualizacja i to nie skutkuje . choć w przypadku AFP ActiveX zadziałało.

Doczego jest Adobe manager?

Ściągnij instalke stąd i spróbuj zainstalować ( nie musisz odinstalowywać starej wersji):

http://fpdownload.adobe.com/get/flashpl … player.exe

Adobe Download Manager możesz odinstalować.

Do czego prowadzi ten link, bo odrazu mam zapisać albo uruchomić instalację. Jeśli do strony Adobe to co nacisnać na niej ,żebym mogła tam trafić następnym razem.

To jest bezpośredni link do pobrania instalki, zapisz na dysku i instaluj :wink: .

kalina ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Czego caly czas straszycie koszem zamiat zadać sobie trud i zapytać albo wyjaśnić co jest zlego w tytule na PW.

Adobe Flash Player10 Plugin - co tu jest nie jasne temat (sprawa dotyczy ) AFP - P i zainteresowani otworzą Widzalleś ilość otwarć? Już się sparzyłam ,bo caly temat wyklądający jasno nie mieścił się w polu temat.

Dobrze że tak późno się zorientowałeś, bo inaczej bym nie wiedziała jak mam zaktualizować AFP-P.

Ponioslo mnie i stad tu polemika.

Szczęśliwego Nowego Roku