Adobe Illustrator CS2 problem z przybornikiem

Witam,

posiadam Adobe Illustrator CS2 wersja językowa angielska (legalny). Mój problem polega na tym, że kiedy go włączam w przyborniku po lewej stronie nie działa mi prawy przycisk myszki, w którym wybiera się inne przybory z tej grupy (z zwykle pod jednym przyciskiem jest kilka narzędzi) i nie mogę wybrać innych pogrupowanych narzędzi. Kiedy odpalam ten program pojawia mi się komunikat z7gufmti28ih_t.jpg

zmienia się wygląd Windowsa do czasu zamknięcia. Po za tym przyborniku wszystko w ilustratorze działa normalnie. Photoshop CS2 też działa normalnie (w PS ten przycisk działa i mogę wybierać inne narzędzia).

Mam Windows 7 Home Premium 64 bity konto użytkownika na którym go używam to użytkownik standardowy, ale na koncie administratora jest tak samo.

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale na wszelki wypadek napisze jakie mam parametry komputera.

Karta Graficzna NVIDIA Geforce GT 2 razy 1024MB (2GB), 16 GB ramu, procesor Intel Core i 7.

Czy ktoś z Was wie jak rozwiązać mój problem?

Dziękuję za pomoc.

mlodar ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.