Adobe okres próbny

Czy jest jakiś sposób żebym mógł mieć okres próbny nadal gdy mi minął w adobe photoshop czy czymś innym? Potrzebuje tego na chwilę ,a nie mam zamiaru nic kupować dla jednej rzeczy.

Porządnie wyczyścić system z śladów po instalacji (dobry by był backup sprzed instalacji Adobe PS) - o ile nie jest to weryfikowane obecnie przez sieć, że ten komputer wykorzystał okres próbny lub na jakimś innym komputerze co uciągnie Photoshopa.

Najprościej to na wirtualce odpalić o ile komputer ma odpowiednią ilość RAM.
Photoshop CS6 maił lukę jeżeli chodzi o trial i wystarczyło PPM na skrócie do niego i
"Otwórz w… ", a następnie wskazać Adobe Photoshop CS6.

Znowu w Adobe CC 2017 wystarczyło przejść do katalogu aplikacji, potem do podkatalogu “AMT”, wyłączyć połączenie internetowe, otworzyć plik “application.xml” w notatniku. Znaleźć “TrialSerialNumber” i zmienić dowolną liczbę (np. ze środka) na inną, zapisać i 7 dni trial na nowo było.

Mi osobiście PS jest zbędny - nauczyłem korzystać się z darmowego GIMPA. Raz tylko z tego skorzystałem, bo trzeba było projekt otworzyć zapisany przez Photoshopa w jego formacie niestety żadną inną aplikacją nie dało się tego poprawnie otworzyć, a trial mimo, że był kiedyś nie do końca wykorzystany to podczas nieobecności aplikacji w systemie cudownie upłynął.

2 polubienia

Może się przyda;)