Adobe Photoshop CS2 - problem z aktywacją, wyłączony serwer

Cześć.

Potrzebuję zainstalować Adobe Photoshop CS2 na komputerze z Windows 10. Mam oryginalną płytkę wraz z kluczem. Niestety aktywacja nie powodzi się sukcesem. Wyskakuje komunikat o wyłączonym serwerze. Co w takim przypadku zrobić?

Skontaktować się z producentem.

Lub kupić update. CS2 to staroć.

Którą wersje najlepiej teraz wychodzi zakupić?

Photoshop teraz jest tylko w wersji online z opłatą miesięczną.

affinity photo?

Jeśli masz oryginalną licencję, Photoshopa CS2 można było pobrać ze strony Adobe w wersji bez sprawdzania aktywacji. Niestety od sierpnia 2019 wyłączono taką możliwość.
Którą wersję zakupić zależy od tego co chcesz robić przy pomocy Photoshopa, czy robisz to profesjonalnie czy domowo, których konkretnie narzędzi używałeś w Photoshopie? Wielokrotnie spotykałem się już z osobami które piraciły PS’a tylko po to żeby przyciąć zdjęcie i dodać tekst… To tak jakby kraść tira żeby jechać nim rano po bułki… Mamy dużo darmowych alternatyw, mamy kilka płatnych alternatyw, w ostateczności jest też płatny 60 zł miesięcznie zestaw CC dla Fotografów - https://www.adobe.com/pl/creativecloud/photography.html
Tak więc napisz do czego chcesz używać Photoshopa, coś doradzimy :slight_smile:

Mam wszystko oryginalne (płyty + klucz). Wczoraj zmieniłem komputer na nowy, zacząłem wszystko sobie instalować a tu taki numer. Photoshop używam do pracy, obróbka grafiki.

Co konkretnie?