Adobe Photoshop CS3- instalacja, nie instaluje tego programu

(D@rius) #1

Witam.

2 tygodnie temu usunąłem program który jest w temacie. Dzisiaj jest mi ten program potrzebny i już po tym jak się photoshop zainstaluje pisze że zainstalowano komponenty wspólne a nie zainstalowało mi właśnie photoshop CS3. Tam jest błąd no i pisze że nie zainstalowało. Dlaczego... 3 razy próbowałem zainstalować i za każdym razem jest to samo... Dlaczego...

4 podejście do instalacji...

(Monczkin) #2

D@rius , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej zostanie usunięty. viewtopic.php?f=16&t=394978

(Jaroslaw Nijakowski) #3

Jaką masz wersję językową? Jeśli jest to angielska to podczas instalacji ustaw by licencja, która się pojawia była po angielsku (w razie potrzeby zmień język)

(D@rius) #4

Ja mam to po polsku. Zrozum kiedyś to samo instalowałem tysiąc razy i zawsze działało... teraz już zaczęły się problemy.

(Jaroslaw Nijakowski) #5

Hmm no to inne powody...

:arrow: czy dobrze został program usunięty z komputera? cały katalog docelowy i ustawienia w folderze użytkownika?

:arrow: korzystałeś z wersji trial? i może ponownie próbujesz ją zainstalować? (innym razem może się udawało bo komputer był formatowany)

:arrow: jest to oryginalna wersja photoshop'a?