Adobe Photoshop CS5 - nie mozna uruchomić

Witam,

Od paru dni mam CS 5-tkę pobraną z Adobe i gładko zainstalowaną na Windows XP SP3 512MB RAM 32bit wszystko ładnie , fajnie tylko jest jeden, mały problem otóż nie idzie go uruchomić bo gdy klikam na ikonę PS - niebieska z białym napisem PS - na chwile ok 2-4 s pojawia sie migająca klepsydra i po tym nic sie nie dzieje zupełna cisza , program nie startuje nawet w tle - nie ma go w procesach, w uruchomionych programach, zadaniach itp.

Wg. wymagań Adobe program rusza bez protestów na 32bitach, więc nie ma problemów z tej strony, czytałem że u innych osób chodzi od razu.

Jak juz pisałem program zainstalował się gładko i szybko bez jakichkolwiek problemów więc tu jest wszystko w porządku , co w takim razie jest nie tak i jak go uruchomić, nie po to go sciagam, instaluje by się patrzeć na sama ikonę.

Co robić?

Możliwe, że chodzi o RAM. 512 (z połowę pewnie system bierze z resztą aplikacji w tle jak nie więcej). Za mało na PS zostaje.

Za słaby komp, mam to samo.

■■■■■■■, a niech to .

czyli pozostaje tylko usunąć ten świetny program, czy jest jakaś możliwość ruszenia go?

Nie ma Bata. Co ja mam powiedzieć. Mam Adobe® Creative Suite® 5 Master Collection i lipa ;(