Adobe Photoshop - zakup z allegro

Wypatrzyłem ostatnio na allegro: http://allegro.pl/item720517800_adobe_photoshop_cs3_extended_eng_zafoliowany.html

Chciałbym Was prosić o opinie… Co sądzicie odnośnie tej aukcji ?

Sprzedawca twierdzi iż program jest do użytku komercyjnego oraz że jest po kontroli celnej. Tak że wydaje mi się że towar jest w porządku, aczkolwiek nie jestem pewien tak do końca…

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Dodam że głównie będę używał go w celach nie zarobkowych, ewentualnie za jakiś czas komercyjnie w firmie i mam nadzieje że nie było by z nim problemów (podczas ewentualnej kontroli softu)

A nie lepiej kupić “normalnie” w sklepie? Ja bym tego nie brał.

Jeżeli jesteś spragniony wizyty smutnych panów zarówno w firmie, jak i w domu to kupuj. Urządzenie do foliowania w Lidlu kosztuje jakieś 40 zł.

Nick też wiele mówi o sprzedawcy. :slight_smile:

popatrz oferty na ebay.com albo na ebay.co.uk

bez problemu można kupić z pełnymi papierami, faktura itp nawet o połowe taniej niż w Polsce, :frowning:

Ja bym tego nie brał, moje zastrzeżenie to brak real foto, pudełko to jest w google więc wklejenie do aukcji to nie jakiś wyczyn. Jak ktoś wyżej napisał maszynka foliująca w lidlu to ok.40zł więc pomyśl sam. Jak już musisz kupić photoshopa to zrób to tam gdzie masz pewność odnośnie legalności. źródła itp. Ewentualnie kup za granicą, na amazonie czy ebayu, ceny podobne a chociaż jest pewność że goście w szarych płaszczach do ciebie nie zapukają

Moim zdaniem brak real foto nie jest niczym podejrzanym. Gdyby ktoś zrobił zdjęcia pudełka np. na stoliku i nie wyciął tła, to takie zdjęcie wyglądałoby gorzej od obecnego.

Sprzedający na Allegro bardzo często korzystają z grafik znalezionych w sieci, ponieważ prezentują się dużo lepiej :wink: