Adobe Premiere Pro 2020 zacinający się podgląd

Witam problem jak w tytule, po wyrenderowaniu filmu wszystko działa normalnie. Próbowałem już takich rzeczy jak zmiana renderu na in to out, rozdzielczość podglądu na 1/4 i pobrałem najnowsze sterowniki do Nvidia, wątpię że to wina sprzętu bo mam kompa za 8k, RTX 2070 Super, i9-9900K 3.60 GHz, dysk Samsund SSD 970 EVO Plus 250 GB. Jakieś sugestie jak to naprawić ?

Pamięci ci nie brakuje?
W google jest dużo wyników:


https://motionarray.com/learn/premiere-pro/premiere-pro-playback-lag/

Próbowałem wszystkiego co w tych artykułach i nic RAMu mam 32 GB więc raczej nie, generalnie problem z tego co widzę bardziej polega na dźwięku jest on jakiś zlagowany i strasznie się ścina

No to jak znane sposoby nie pomagają to zostaje zwrócenie się do pomocy technicznej Adobe

Ja taki problem miałem w Vegasie, tutaj podstawowe pytanie czy video nie jest mocno skompresowane kodekami

Sterowniki proszę pobrać w wersji studio. Karta może, aczkolwiek nie musi sprawiać problemy przy akceleracji. Sugeruję sprawdzić materiał po obróbce bez wspomagania kartą.

I świetnie nadaje się do zabawy i grania w gry. Do obróbki filmów może być różnie. Sprzęt który nie jest certyfikowany potrafi czasami wyczyniać takie numery. Nie twierdzę, że tak jest na pewno, ale wiele razy spotkałem się z sytuacjami gdy na zabawkach coś nie działało poprawnie, mimo, że teoretycznie spełniały wszystkie wymagania.