Adobe Premiere Pro CC(7.0)-Plik Offline, problem z dźwiękiem

Witam :D.

Posiadam Adobe Premiere Pro CC(7.0). Ostatni musiałem przeinstalować system :].

Gdy włączyłem projekt Premiera to okazało się, że jeden film jest offline. Wskazałem mu lokalizacje filmu(Link Media>Locate>zaznaczyłem film). Wyskakuje błąd podczas próby wskazaniu lokalizacji filmu:

http://www.mediafire.com/view/yoxlad1060gwc7l/Problem z dźwiękiem w APP.bmp

Nie mam pojęcia co zrobić aby był dźwięk z filmem. Adobe się pyta czy wstawić ten film, lecz będzie on bez ścieżki dźwiękowej :frowning: (Skrótowo opisałem błąd). O dziwo z innymi filmami nie ma tego problemu, a wszystkie filmy posiadam w formacie .mts(nawet ten film, o którym wspominałem wcześniej).

Zainstalowałem kodeki do Wind, bo nie posiadałem. Jednak nic to nie daje :(.

Proszę o szybką pomoc ;(.  

 

Film miał dzwięk zawarty poza projektem ( dociągał go z zewnątrz - hdd? online ? ) .

Po formacie plik utracono, lub zmieniło się jego miejsce pobytu.

 

 

Wszystko mam na dysku :). Żadnej lokalizacji plików nie zmieniałem. Pliki są na partycji “D”. Dźwięk jest razem z tym filmikiem, z którym są problemy. Dodam, że Premiera też mam na partycji “D” :].

Spróbuje jeszcze przeinstalować i zobaczę jaki efekt :D.

Przeinstalowanie nic nie daje :(.

 

Wreszcie wpadłem na pomysł :D. Myślałem i próbowałem… Niestety wszelkie próby wskazania lokalizacji filmu nic nie dawały(Link Media…>Wybieranie pliku :)Ciężko było coś wykombinować.

Rozmyślałem długo, a jednak się udało :D.

Rozwiązanie problemu: Zmieniłem nazwę filmu(nazwy nie zmieniać w premierze, tylko w oryginalnym filmie), z którym były problemy. Oczywiście teraz to Premiere totalnie już nie widzi pliku(po zmianie nazwy). Jednak gdy włączyłem Projekt to Premiere prosił o wskazanie lokalizacji pliku. Wskazałem film i okazało się, że wszytko działa :D.

Problem rozwiązany :D. Wreszcie :D.