Adobe Reader 7.0

Jak zrobić nowy dokument tak bym mógł dodawać zdjęcia i opis w Adobe Reader 7.0 aby stworzyć nowy dokument by był otwierany w formacie .pdf

Stachu_83 reader jest przeglądarką dokumentów *.pdf i nic tu nie możesz zrobić. Do tworzenia dokumentów pdf muszisz mieć specjalny program jak np. Adobe Acrobat lub inny - więcej znajdziesz na forum i vortalu

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=62

no możesz skorzystać z Worda i PDFKreatora

czyli ten może być Adobe Acrobat Professional do tworzenia .pdf zdjęć itp.

Stachu_83 tworzysz dokument, prezentację w dowolnym formacie/programie i eksportujesz ją do pdf. Program, który podałeś pozwala na jego modyfikowanie, ale w ograniczonym zakresie. Jego wadą jest cena. W linku, który Ci podałem znajdują się darmowe/tańsze zamienniki

Mam proźbie kapuje cię ale to nie odemnie zależy mnie naciskają z góry że mam im dać Adobe do tworzenia .pdf podaj tylko nazwe programu a ja zapłacę te 2 tysiące czy ile tam chcą.

Stachu_83 tak naprawdę nie ma programu do tworzenia dokumentów *.pdf w sensie np, corela, gimpa, dreamveawera, worda, powerpointa, flasha, etc. gdzie tworzysz dokument od A do Z

Instalując Acrobata, do programów zostaną dodane wtyczki, które umożliwią eksport dokumentu do formatu *.pdf.

Programy do edycji pozwalają na wprowadzananie pewnych zmian (usuwanie stron, zmiana tekstu) ale w ograniczonym zakresie :slight_smile:

Tak więc, skoro ktoś nie rozumie ideii *.pdf to trudno, ale nie popracuje sobie z nimi tak jak mu się wydaje :stuck_out_tongue:

Wejdź na stronę adobe i zobacz ile kosztuje - pytanie, czy ma być to licencja jednostanowiskowa, czy wielo… zresztą, skoro ktoś nie ma co robić z kasą… :slight_smile:

Już nie trzeba tak się przypadkiem stało że kolega miał pełną wersje Adobe Acrobat 7.0 Professional i udało mi się zrobić projekt dzięki za wszystko.

to jak zrobić np. zakładki w dokumencie PDF??