Adobe Reader 8 nie otwiera wszystkich plików pdf

Witam.

Mam problem z otwarciem plików pdf (ściąganych z niektórych stron internetowych). Gdy zapiszę plik na pulpicie i próbuję go otworzyć pojawia się komunikat ,Plik jest uszkodzony i nie może być naprawiony". U znajomych te pliki normalnie się otwierają. Gdy wyślą mi je na pocztę, wtedy także mogę je otworzyć. Myślałam, że to program antywirusowy coś namieszał ale sprawdziła i nie. Ściągnęłam też inny program do otwierania plików pdf, to także nic nie dało. Proszę o pomoc.

http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Reade … 11539.html Jakie byly poprzednie programy do pdf ?

Free eXpert PDF Reader i Adobe Reader 8

myślałam o ściągnięciu jakiegoś programu do naprawy plików pdf; może polecicie jakiś dobry darmowy?

Jeśli uszkodzone pliki…a nie zawirusowany system…program-naprawy-plikow-pdf-t373246.html

Spróbuj ściągnąć ponownie jakiś plik pdf, którego nie mogłaś otworzyć, ale nie zapisuj go na Pulpicie.

Może to jest problem z “Pulpitem”, a nie z Adobe.

Próbowałam, nic to nie dało.

Podaj przykład jakiegoś pliku, którego nie możesz otworzyć.

***************

Są różne programy do odczytu plików PDF. Foxit Reader, PDF Reader, itd.

A znajomi jakich programów używają?

O_o

raczej to musi być wirus. O ile znajomym go nie podesłałaś. Zarażający pliki PDF, po których otworzeniu wirus “zaczyna działać”. Przeskanuj może system “Malwarebytes Anti-Malware”, wrzuć pliki PDF których nie możesz otworzyć na VirusTotal. Powiedz czy coś znalazło.

Dalej nic

Dodane 12.12.2011 (Pn) 19:50

Skanowanie i poszukiwanie wirusów nie przyniosło rezultatu, podobnie jak próba naprawienie pliku za pomocą specjalnego programu. Zauważyłam jednak, że pliki, które nie mogę otworzyć po zapisaniu zajmują mniej miejsca niż powinny, np. plik, który powinien mieć 276 KB ma 243 KB…

Dodane 13.12.2011 (Wt) 17:08

Może mógłby ktoś pomóc?