Adobe reader blokuje dostęp do dokumentów pdf


(Aleksandrapytel) #1

Mimo, że mam ściągnietego adobre reader 9 na laptopa, nie moge przeczytać żadnego dokumentu w tym programie. Jak tylko otworze jakiś dokument, zaraz wyskakuje mi okienko "Invalid plugin detected. Adobre Reader will quit" co moge z tym zrobić? Próbowałam już ściągać na nowo cały Adobe ale to nic nie dało.


(Łukash) #2

Odinstaluj program, usuń wszystkie katalogi po Adobe Readerze w Program Files oraz w Twoim profilu (tu rozmieszczenie tych katalogów zależy od tego jaki masz system, w razie czego użyj wyszukiwania plików), następnie wyczyść rejestr CCleanerem i spróbuj ponownie zainstalować Adobe Readera. Mogę też polecić alternatywę Foxit Reader.


(Agatonster) #3

ola ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Aleksandrapytel) #4

jestem trochę zielona z komputerów, co to znaczy, że mam "wyczyścić rejestr CCleanerem"? mam windows 7 jeśli o to chodzi.


(Łukash) #5

1.Zainstaluj program CCleaner>uruchom>rerjestr>skanuj bu znaleźć problemy>

napraw wszystko.

Pominę resztę,możesz użyć alternatywy Foxit Reader,<-dużo szybciej działa/uruchomia się.Nie instaluj nic przy instalacji poza programem Foxit Reader


(Aleksandrapytel) #6

Już zainstalowałam Foxita! Dzięki wielkie! :))