Adobe Reader: powiadomienia o aktualizacji

Hej.

Rzecz tyczy się programu Adobe Reader, a konkretnie powiadomień o jego nowych aktualizacjach, które ukazują się średnio co 2 tygodnie. Sytuacja przedstawia się tak, że nie jestem nimi zainteresowany i nie chciałbym być W OGÓLE o nich informowany, gdyż gaszenie za każdym razem takich okienek na dłuższą metę jest męczące przez irytujące.

Wiem też, że niby da się to zrobić poprzez preferencje programu. Nawet znalazłem, w którym miejscu, mianowicie: “Edit —>>> Preferences —>>> Updater —>>> Do not download or install updates automatically” (znajdują się tam jeszcze 2 inne możliwości do odhaczenia, ale na pewno nie są one tym, czego potrzebuję), lecz niestety nie przynosi to pożądanego efektu i nie wiem czemu program dalej, co 2-3 tygodnie, wita mnie po włączeniu Windowsa nie mile widzianym okienkiem o 245730937123 aktualizacji z rzędu…

Pomożecie, bo nerwus ze mnie i chyba będę instalował “Readera” tylko na czas “lektury”, a po jej zakończeniu go odinstalowywał?

Wyłącz usługę Adobe Acrobat Update Service.

Masz najnowszą wersje 10 Readera http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Reade … 11539.html ?

Ja mam tą wersje i od niepamiętnego czasu jest spokój z aktualizacjami. Wystarczy tylko wgrać tą wersje i aktualizacje jednorazowo i spokój na kilka dłuższych tygodni.

A komunikatami po starcie to może Flash Player cię męczy, ale lepiej instaluj aktualizacje do tego typu software. Poprawiają bezpieczeństwo, łatają błędy, podnoszą funkcjonalność etc.