[ADOBE READER] Problem z plikiem z formularza w *.PDF

Witam

Na stronie internetowej zalecano aby wypełnić interaktywny formularz. Zgodnie ze wskazówkami zainstalowałem program Adobe Reader 9.4.0 PL i wypełniłem formularz poprzez przeglądarkę (Firefox). Nie mam drukarki, więc pobrałem plik formularza jako *.PDF (oznaczony jako zabezpieczony “secured”, ale z możliwością wydruku), a następnie chciałem wydrukować na innym komputerze. Na nim nie ma programu Adobe Reader, tylko jest Foxit PDF Reader. Niestety otwiera się plik, ale z treścią “Please wait… Upgdrade to Adobe Reader”. Oznacza to, że nowy plik formularza jest niekompatybilny z wersją Foxit PDF Reader.

Próbowałem więc zrobić na własnym laptopie wirtualny wydruk za pomocą PDF Creator oraz Bullizip, ale bez powodzenia. Pierwszy tworzy pusty dokument *.PDF. Drugi pokazuje błąd (“Próbujesz wydrukować dokument chroniony. Nie jest to dozwolone”) i wstrzymuje “wydruk” do PDF.

Moje pytanie brzmi jak otworzyć plik formularza abym mógł go odczytać i wydrukować?

Wykluczam instalowanie na tym komputerze dodatkowych programów jak Adobe Reader. Mogę natomiast na na własnym laptopie zainstalować inne oprogramowanie typu drukarki wirtualne itp.

Pozdrawiam

Witam.

Tutaj masz wersję Portable Adobe Reder: http://www.softpedia.com/get/PORTABLE-S … Lite.shtml

Skopiuj na pena i na drugim komputerze możesz normalnie na nim pracować.

Powodzenia :slight_smile:

Działa, dzięki. W sam raz bez instalowania.

Nie za ma co :slight_smile: