Adobe Reader XI zawiesza system podczas aktualizacji


(sebaele) #1

Tak jak w temacie program Adobe Reader XI podczas aktualizacji strasznie zacina system a aktualizować nie chce się, czy ktoś spotkał się już z takim problemem?

Pozdrawiam


(JNJN) #2

Odinstaluj program, wyczyść system, pobierz najnowszy program i zainstaluj.


(sebaele) #3

Zrobiłem tak i nadal to samo :-(. Po przez Avast - bezpieczeństwo - aplikacje nie mogę zaktualizować programu system ciągle się zawiesza :frowning:


(JNJN) #4

Gdybyś tak zrobił, NIE trzeba by było go aktualizować.


(sebaele) #5

Odinstalowałem program, wyczyściłem system programem CCleaner i zainstalowałem ponownie ten program: http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Reade … 21590.html

JNJN więc nie pisz że tego nie zrobiłem…


(JNJN) #6

No wybacz, to chyba NIE wiesz co piszesz, bo jak masz wgraną najnowszą wersję, to NIE będzie się chciała aktualizować z poziomu Avasta (Avast będzie pokazywał, że zaktualizowano). Zrób scanuj ponownie z poziomu Software Updater.


(sebaele) #7

Tak to wygląda:

9091603500_1377680361_thumb.jpg


(JNJN) #8

No to chyba widzisz jaką masz wersję zainstalowaną 11.0.0…?, odinstaluj ponownie wszystko co Adobe Reader, usuń ręcznie cały katalog Adobe, czyszczenie, restart i instaluj najnowszą wersję.


(sebaele) #9

Nowszą a skąd ją pobrać?


(JNJN) #10

Tłumaczę ostatni raz Avast pokazuje, że zainstalowaną masz wersję 11.0.0…,

a najnowsza w podanym przez Ciebie linku to 11.0.3…


(sebaele) #11

No to ja tłumaczę ci że instalowałem tą: http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Reade … 21590.html i nadal to samo :frowning:


(JNJN) #12

To wrzuć opcję pomiń program i jak Adobe pracuje dobrze, zero problemu. Jak będzie trzeba sam będzie prosił o aktualizację.

I jak dalej chcesz się bawić, czytaj co napisałem i rób.


(rgabrysiak) #13

A co to ma wspólnego z działem Hardware, Sterowniki? Jesteś na forum już wyjątkowo długo aby wiedzieć w jakim dziale zadać takie pytanie.

Tym razem temat jeszcze przenoszę do odpowiedniego działu, następnym razem przeniosę do Kosza.


(Dimatheus) #14

Hej,

Kliknij na ekranie Software Updater’a na ustawienia i wybierz opcję resetowania bazy danych. Być może po ponownym przeskanowaniu programów, komunikat o nieaktualnej wersji Adobe Readera się już nie będzie pojawiał.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(sebaele) #15

Nadal się pojawia :-(, teraz to nawet przy uruchomieniu komputera adobe reader próbuje się automatycznie zaktualizować co powoduje zawieszanie się systemu :frowning:


(Dimatheus) #16

Hej,

Uruchom komputer bez internetu - odłącz kabelek lub wyłącz WiFi - a następnie wyłącz automatyczne aktualizowanie produktu Adobe. Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje dla Adobe Reader.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(sebaele) #17

Udało się zaktualizować Adobe Reader poprzez Avast :-), nie wiem co takiego zrobiłem ale przed zainstalowaniem programu Adobe Reader zainstalowałem dodatek Windows XP Service Pack 3 po czym zainstalowałem Adobe i następnie wykonałem aktualizację poprzez avast :slight_smile:


(Dimatheus) #18

Hej,

No to masz odpowiedź, co powodowało błąd - Avast nie działa poprawnie w systemie Windows bez SP3. W takim środowisku może działać niestabilnie, powodując zawieszenia i restarty systemu. I u Ciebie było tego klasyczny przypadek.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(sebaele) #19

Dziękuję wszystkim za pomoc :slight_smile:


(JNJN) #20

Proszę NIE wprowadzać w błąd, wersja 8 działa poprawnie nawet na samym XP z SP1.

Oficjalne wymagania dla różnych wersji Avasta 8 to XP z SP2.