Adobe Reader

Kożystam z Adobe Reader do tworzenia e-booków do firmy. Niestety skończył mi się termin użytkowania i musiałem wykupić licencję. Dostałem kod aktywujący. Ale nie wiem gdzie go wklejić. Czy ktoś może wie jak mi pomóc ?!

chodzi o licencje na płatną aplikacje i jej instalacje po upływie okresu próbnego(trial, demo). Miałem dwie sytuacje z różnymi programami. Oczywiście licencje dostałem mailem (kod aktywacyjny ) a drugą w załączniku maila. W pierwszej sytuacji po prostu skopiowałem cały kod i wkleiłem w odpowiednią opcję w programie (licencja, buy product) , natychmiast się uruchomił. W drugim przypadku w mailu miałem isntrukcje jak tę licencje użyć. Trzeba było załącznik zapisać po prostu w odpowiednim miejscu w programie , pod nazwą jaką wymagali , wybrać opcje zapisz wszystkie pliki a potem otworzyć, program uruchomiłem i już stał się moją własnością bo wyświetlił nawet moje imię i nazwisko w miejscu licencji.

Powodzenia :slight_smile:

Niestety nie mam okna do podania numery seryjnego. A mail mi gdzieś przepadł :(. Próbowałem usunąc informacje z rejestru, ale i to nic nie pomogło!!