Adobe sc6 obraz płyty

Czy byłby ktoś w stanie udostępnić mi obraz płyty Adobe cs 6 design standard ?

Mam klucze licencyjne, ale Adobe przestało udostępniać pliki programów, a miałem wersję cyfrową.

Link powinien być gdzieś dostępny po zalogowaniu się do konta. Jeśli go nie ma pisz do supportu.

http://chomikuj.pl/Pentel/programy/Adobe/Design+Standard+CS6

Z całą pewnością pobieranie jakiegoś oprogramowania z tak zaufanego źródła jakim jest “jakiś koleś z internetu” po to by używać w nim legalnego klucza licencyjnego za kilka tysięcy, to świetny pomysł i najlepsze rozwiązanie.

1 polubienie

https://helpx.adobe.com/download-install/kb/downloaded-older-app.html#Howtodownloadolderappspurchasedfromotherstores

Problem w tym, że Adobe nie udostępnia już linków i plików, a oprogramowanie zakupione przez pośredników, którzy byli autoryzowanymi reselerami nie przypisywało się do konta, szczególnie w tamtych czasach :frowning:

Zawsze była konieczność założenia konta Adobe do aktywacji oprogramowania. Zwłaszcza w wersji CS6. Nawet jak kupowałeś przez pośredników musiałeś przy aktywacji podać klucz i zalogować się na konto adobe do którego klucz był przypisany.
Mam i nadal używam CS6 ale inny pakiet więc wiem jak to wyglądało i wygląda.

Jeśli chcesz po południu mogę zerknąć na swoje konto zobaczyć czy dalej są linki do pogrania mojego pakietu, faktycznie jest opcja, że przestali je udostępniać, ale warto to zweryfikować przez support. Często są mocno ukryte gdzieś w ich stronach i żeby je znaleźć to trzeba wiedzieć jak to zrobić. Dlatego nawet jak ja ich nie znajdę to i tak powinieneś kontaktować się z adobe w tej sprawie.


Zresztą chwila, przecież CS6 po zakupie miałeś tylko klucz z pudełka lub cyfrowy służący do rejestracji produktu i uzyskania licencji. Klucz licencyjny przychodził bezpośrednio od adobe po zarejestrowaniu produktu u nich na stronie na Twojego maila. Ani w wersji box ani cyfrowej nie dostawałeś od żadnego pośrednika klucza licencyjnego tylko klucz do rejestracji.

Całkiem możliwe, że tak to wyglądało. Nie przeinstalowywaliśmy komputera od kilku ładnych lat i teraz powstała taka potrzeba. Mam klucze licencyjne i tyle. Mamy chmurę CC, ale do tego konta te numery nie są przypisane. Innych danych do logowania nie posiadam. Na stronach Adobe napisali, że plików do ściągania już nie udostępniają.

Przed formatem nie zapomnij dezaktywować licencji.

Jest to całkiem możliwe i Adobe postępuje tak od zawsze. Dlatego ja pomimo, że mam wersję box to i tak jakiś czas temu pobrałem i zarchiwizowałem sobie ISO ze wszystkimi aktualizacjami ze strony Adobe.

Po kontakcie z Adobe udało się. Tylko dlatego, że programy nie były przypisane do innego konta.