Adobe SchockWave Player Nie odpowiada


(Anvir Pl) #1

Gdy próbowałem sobie włączyć jakąś grę na przeglądarce wyskakuje mi takie okno http://screenshooter.net/100079995/njjomyu i nic nie pomaga. Ani reinstal,próba włączenia gry na innej przeglądarce,zatrzymanie wtyczki,wyłączenie jej za pomocą chrome://plugins. Reinstalowałem także Adobe Flsah playera lecz to chyba nie miało związku. Czytałem również na Angielskich forach o tym by pogrzebać w IE ale mogłem coś zrobić źle

 

 

PS:Błąd wyskoczył nawet gdy to pisałem http://screenshooter.net/100079995/thexbkp


(KAZDAN63) #2

Wyłącz PEPFLASH PLAYERA w CHROME i używaj ADOBE FLASH PLAYERA PLUGIN (FIREFOX , SAFARI) .

 

https://picasaweb.google.com/115751777304781445158/WINDOWS702#6088151384507826594


(Anvir Pl) #3

Nadal wyskakuje ten sam błąd


(KAZDAN63) #4

Pokaż screen : chrome://plugins/


(MrBeckham666) #5

http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Shockwave-Player,Program,Windows,13041.html

 

i zmień przegląarkę np na:

 

http://chromium.woolyss.com/

 

pobierz 64 jak masz x64 system.

 

oczywiscie najpierw zainstaluj przeglądarkę.

 

swoją drogą niektóre gry mają problem z tym shockwave nikt już prawie z tego nie korzysta ze starymi grami i nowym shockwave czesto są problemy.


(Anvir Pl) #6

http://screenshooter.net/100079995/topqtkf

Gdy zrobiłem wszystko jak opisałeś na chromie nadal wyskakuje ten błąd lecz na chromium wychodzi mi błąd “Wyświetlanie pewnych elementóe na tej stronie wymaga wtyczki Adobe Flash Player” lecz po reinstalacji nadal wyskakuje ten błąd


(Bogdan_G) #7

Odinstaluj adobe shockwave player. Odinstaluj też swMSM, to deweloper adobe, który się automatycznie instaluje razem se shockwave.

Użyj programu adobe  flash player uninstaller. http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player-Uninstaller,Program,Windows,33983.html

 

Przeczyść ccleanerem. Pobierz z linka bezpośredniego Wszystkie wersje, pierwsza u góry pozycja i zainstaluj adobe flash player http://www.dobreprogramy.pl/Adobe-Flash-Player,Program,Windows,13091.html

 

Druga pozycja w linkach bezpośrednich - pobierz wtyczkę adobe flash player dla internet explorer.

 

W pluginach masz nawarstwiony activex adobe (2files). Masz jakiś błąd, a posprzątanie i ponowna instalacja naprawia problem. Co do shockwavee playera, to on potrzebny tylko dla niektórych gier flash i do jakichś czatów na niektórych portalach. A tak, to normalnego korzystania z YT i innych stron (grafika, filmiki, gry, wideo), to nie potrzeba shockwave. Zbędny. Wprawdzie Firefox wykrywa adobe flash player jako shockwave flash, ale to taka tylko “uroda” przeglądarki.


(Anvir Pl) #8

Znów zrobiłem wszystko co trzeba i na chrome wychodzi nadal błąd z schockwave a na w chromium wciąż o flashe playerze :confused:

Żadnych problemów z wtyczkami nie mam na mozilli więc chyba po prostu będę używał tej przeglądarki


(Bogdan_G) #9

Wyłącz na próbę akcelerację sprzętową w zaawansowanych ustawieniach chrome. Uparłeś się na shockwave?

Wejdź w panel sterowania w opcje internetowe. Kliknij menu zawartość. Kliknij w Wyczyść stan SSL, to czyści bufor także dla chrome, czy Firefoxa.

Gdy miałem chrome, to wyłączałem 2 wtyczki microsoft®DRM, żeby nie sypało błędami certyfikatów, czyli błędami SSL. Widzę, że u Ciebie nie widzę tych wtyczek. Czytałem, że w chrome dla wersji mobilnych nie ma już tego powiązania ochrony, zabezpieczeń.

Skąd masz chrome? Może skądś niedorobiona coś…