Adobephotoshop idealne ustawienie obrazka w danym punkcie

Witam

Chciał bym obiekt nr 2 umieścić centralnie tak, aby pokrywał się z polem twarzy obiektu numer dwa. Zmieniałem obracałem cudowałem, jednak nic z tego dobrego nie wyszło, może ktoś zna na to jakiś sposób ?

Oto link do obrazków:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45039be7a54e7d15.html

jeżeli 1 chcesz nałożyć na 2, to musisz go odbić horyzontalnie, potem obrócić w prawo o jakieś 40 stopni …no i pomniejszyć stosownie.

Ale i tak się nie spasują, bo to zupełnie inne ujęcia - 1 masz z góry, 2 z dołu. :stuck_out_tongue:

Takie rzeczy tylko z modelami 3D :wink:

Potem użyj przekształceń Wrap - Custom (powinny znajdować się gdzieś w edycji warstwy) i coś Ci tam na pewno wyjdzie ale nie będzie to 100% to co chcesz osiągnąć.

Możesz też użyć do tego Inkscape. Strasować sobie ten konturowy obrazek lub - jeszcze lepiej przerysować go ręcznie na wektorki, w ten sposób będziesz mógł sobie łatwo ponasuwać i odkształcić krzywe odpowiednio edytując węzły. Ale tak jak było wcześniej powiedziane są to dwa różne ujęcia i nie da się tego idealnie zrobić chyba, że narysujesz sobie poprawiony kontur używając drugiego obrazka jako podkładu

nie da rady, obiekty są fotografowane z innej perspektywy