Adres karty sieciowiej (mac)

(system) #1

jak sprawdzic adres karty sieciowej (mac) ktogos z sieci znajac jego ip ? czy jest do tego jakis program. Mam win xp pro

(Freak82) #2

primo pierwsze...

masz nicka sniffer a pytasz sie o cos takiego... [No Comment]

primo drugie...

o ile sie nie myle to progsy tego typu sa zabronione na tym cudnym forum... nawet wypowiedzenie nazwy tego softu moze sprowadzic na nas kataklizmy o jakich nam sie nie smilo :stuck_out_tongue:

primo trzecie...

ale od czego sa zasady...

a imie jego... ANGRY IP SCANNER

baw sie dobrze :smiley:

(system) #3

Nick SniFFeR to dlatego ze mi sie podoba, a nie dlatego ze sie tym zajmuje :smiley:

ale program wypas ;p thx FrEaK82

ciekawe jak szybko zamkna posta ?:slight_smile:

(Zbych ) #4

wydaje mi sie że nie ma powodu aby zamykać , program nie jest szkodliwy,to samo możesz dowiedzieć sie z kompów udostępnionych w otoczeniu sieciowym a jeżeli ktoś ma załączonego firewalla nawet systemowego to i ten program nie odczyta jego ip czy mac adres karty, bedzie tylko widoczny tak jaby miał wyłączonego kompa.

(pysiu) #5

do tego sluży legalny program do skanowania sieci Angry IP Scanner

skanujesz dany ip siecieć i pokazuje ci ip ,mac adres ping itp

pobrać mozesz ze strony http://www.angryziber.com/ipscan/

(Freak82) #6

qrcze PYSIU... zeby nie bylo ze sie na ciebie uwzialem... ale...

czytales wogole pozostale posty z tego topiku, czy po przeczytaniu pytania postanowiles od razu dorzucic cos od siebie ??

szanuje Ciebie i Twoja wiedze, ale ludzie... apeluje... wysilcie sie odrobine i wlozcie troche "sily" intelektualnej w przeczytanie tego co chial przekazac przedmoca...

... to mowilem ja Jarzabek :stuck_out_tongue:

(Bartex88) #7

SniFFeR to jest dobry program LANguard Network Security Scanner tak jak sam chcesz, wpisujesz IP i masz numer mac karty sieciowej, i wiele innych informacji

pozdro