Adres karty sieciowiej (mac)

jak sprawdzic adres karty sieciowej (mac) ktogos z sieci znajac jego ip ? czy jest do tego jakis program. Mam win xp pro

primo pierwsze…

masz nicka sniffer a pytasz sie o cos takiego… [No Comment]

primo drugie…

o ile sie nie myle to progsy tego typu sa zabronione na tym cudnym forum… nawet wypowiedzenie nazwy tego softu moze sprowadzic na nas kataklizmy o jakich nam sie nie smilo :stuck_out_tongue:

primo trzecie…

ale od czego sa zasady…

a imie jego… ANGRY IP SCANNER

baw sie dobrze :smiley:

Nick SniFFeR to dlatego ze mi sie podoba, a nie dlatego ze sie tym zajmuje :smiley:

ale program wypas ;p thx FrEaK82

ciekawe jak szybko zamkna posta ?:slight_smile:

wydaje mi sie że nie ma powodu aby zamykać , program nie jest szkodliwy,to samo możesz dowiedzieć sie z kompów udostępnionych w otoczeniu sieciowym a jeżeli ktoś ma załączonego firewalla nawet systemowego to i ten program nie odczyta jego ip czy mac adres karty, bedzie tylko widoczny tak jaby miał wyłączonego kompa.

do tego sluży legalny program do skanowania sieci Angry IP Scanner

skanujesz dany ip siecieć i pokazuje ci ip ,mac adres ping itp

pobrać mozesz ze strony http://www.angryziber.com/ipscan/

qrcze PYSIU… zeby nie bylo ze sie na ciebie uwzialem… ale…

czytales wogole pozostale posty z tego topiku, czy po przeczytaniu pytania postanowiles od razu dorzucic cos od siebie ??

szanuje Ciebie i Twoja wiedze, ale ludzie… apeluje… wysilcie sie odrobine i wlozcie troche “sily” intelektualnej w przeczytanie tego co chial przekazac przedmoca…

… to mowilem ja Jarzabek :stuck_out_tongue:

SniFFeR to jest dobry program LANguard Network Security Scanner tak jak sam chcesz, wpisujesz IP i masz numer mac karty sieciowej, i wiele innych informacji

pozdro