AdSense - klikacie?

No właśnie to jest kultura Polaków.

Mam reklamy na swojej stronie i normalnie za nie zarabiam. Komu moja strona się przydała zazwyczaj odwdzięcza się kliknięciem i jakieś zarobki są (marne ale są).

Jakby każdy myślałby tak jak Ty to żeby zarobić przez “internet” 5$ to byłby wielki wyczyn!

A co do “utrzymywania się” to jakbyś pracował na kompie który ma 500 MHz i 128 Ram to też każdą metodą byś zbierał na nowy sprzęt, żeby móc bez zacinania w Gimpie pracować.

Jeżeli stronka jakoś pomogła to odwdzięczyłbym się :D. Czytając posty trochę wychodzi na jaw jaki to my jesteśmy zgrany naród :stuck_out_tongue: No cóż, zarabiać można w różny sposób, nie wiem czy jeszcze jest, ale kiedyś były również takie paski do przeglądarek, że jeżeli ileś je się trzymało to kasa leciała, ankiety internetowe, a również

jeżeli jesteś wytrwały to na www.prizee.com można wygrywać nagrody a potem na allegro sprzedać, ale myślę, że to długa droga :P.

Ale mi raczej chodzi o uczciwe zarabianie za pomoc innym :slight_smile:

Ale narodu całego nie da się zmienić niestety :frowning:

ja klikam jeśli stronka mi się podoba… no bo w końcu admin dostaje 100zł w dość krótkim czasie… czemu miałbym mu nie dawać nic nie tracąc? no chyba że bym miał tego Dial-Up (bulenie za każdą godzinę i limit do bardzo małej ilości MB :wink: )

No i takie powinno być myślenie!

Daję jeżeli pomogło i nic nie tracę :slight_smile:

Colector! , a co z firmami które za to płacą ?

Nic nie zyskują a tracą , posługujesz się nimi

Ale i tak na tym zyskują. Są liczniejsze wejścia na ich stronę = więcej ludzi korzysta z ich reklam, z większą ilością wejść mogą się powiedzmy (jako przykład) wymienić linkami z większymi serwisami.

Jak to nic nie zyskują Pioter233! Przecież zależy im na tym żeby odwiedzin na ich stronie było jak najwięcej. Tak wielkie serwisy jeżeli wejść na ich stronę będzie dużo i choćby 3% skorzysta z ich oferty czy tym podobne to oni mają duuużo większy zysk niż ja dostałbym za kliknięcie.

ale formy płacą z góry! płacą za xxx wyświetlań i jak będzie koniec to oferta znika :wink:

i tak tracą i tak :wink: