AdSense - klikacie?

Witam!

Codziennie każdy z was przegląda internet i natrafia na różne strony z Reklamą Google :slight_smile:

I tu nasuwa mi się pytanie:

Czy jeżeli strona was zainteresuję czy klikacie w reklamy jeżeli w treści reklamy znajdziecie możliwie ciekawy link, którego szukacie??

Lub czy korzystacie z wyszukiwarki zawartej na stornie??

Proszę o jak najwięcej odpowiedzi :))

Akurat mi się tak zdarza, że rzadko widzę jaką kolwiek reklamę(AdMunch) ma je wycinać.

Ale raczej bym nie klikał gdyby jednak mi się wyświetlały.

Ja przestałem zauważać w ogóle.

Ja nigdy nie klikam , bo wiem że i tak nie znajdę czego chce .

Wiem że ktoś na tym zarabia co mi się za bardzo nie podoba

Ja nie klikałbym, gdyby się wyświetlały, bo im więcej klikamy, tym więcej jest reklam (a i tak nie oferują mi one niczego ciekawego) :wink:

Używam adblocka na FF, jak i na IE7 i reklam brak :lol:

A jeżeli strona was zainteresuje??

To w ramach wynagrodzenia klikacie w reklamę??

Jak pisałem wyżej nie widzę, więc nie klikam :stuck_out_tongue: Ale gdybym widział i strona na prawdę przydała by mi się to zapewne bym się odwdzięczył.

Założyłem ten temat bo po dłuższych przemyśleniach stwierdziłem że jeżeli “kultura” internautów, była by taka jak Bolo92 to AdSense naprawdę miałoby sens :slight_smile:

Kontynuując, kto jeszcze w ramach nagrody za pomoc jaką uzyskał przez stronę jest gotów kliknąć w Reklamę Google??

Wypowiadajcie się !!

Ale gdybyś Ty zarabiał to by Ci się bardzo podobało, prawda ?

Ja nie klikam bo nie ich nie widzę :stuck_out_tongue:

Tak, jeżeli strona mi pomogła to dlaczego ja nie mam jej pomóc? Toć mnie to nic nie kosztuje :smiley:

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek kliknął. Zdarza mi się jedynie na Google.com (czasem w wynikach pojawia się to, czego szukam, jako link sponsorowany lub w boksie AS po prawej stronie).

Jedyne strony na których mam reklamy to DP i Gamikaze (na TechIt nie wchodzę nie moja tematyka ale też są) :smiley:

A co do pytania to nie klikam bo nie ma w co :smiley:

Generalnie to nie zwracam uwagi na reklamy, ale czasem zdarza mi się kliknąć w reklamę firmy, której nie lubię, bo wiem, że ona za to kliknięcie płaci.

To jest to, natura człowieka. Jak Ja nie mam to czemu Ty masz mieć ? Nie wiem czy tak to ogólnie ale Polacy na pewno, zjednoczą się dopiero wtedy kiedy okrutnie w dupe dostają(wojny światowe jako przykład).

To tylko Polacy tak potrafią :stuck_out_tongue:

A co mam klikać w każde reklamy które napotkam ?

Reklama mnie bardzo wnerwiają i dlatego nie klikam

Tv reklama , Internet reklama , wyjdę na miasto reklama , wejdę do sklepu “Promocja” (też reklama).

Jak by wszyscy klikali w reklamy to firmy wiedziały by że to jest dobry sposób , co równało by się z jeszcze większą ilością reklam.

Sami byśmy sobie szkodzili

NATURA CZŁOWIEKA!

Polacy! Kiedy wreszcie nasz naród dojrzeje do tego żeby dać zarabiać “wszystkim” ludziom w swojej dziedzinie. Dajmy zarabiać tym co roznoszą reklamy na mieście biorąc je i dajmy zarabiać tym co wykorzystują reklamy internetowe :slight_smile: To przecież to samo :slight_smile:

Tylko jest tak jak powiedziała większość:

Czy myślicie że kiedyś dojrzejemy (mam na myśli naród Polski), że każdy będzie mógł zarabiać na tym co lubi robić, a nie na tym co daje największe korzyści??

I ponawiający pytanie, kto nie kieruje się zasadą:

Colector! , a może ty roznosisz taki reklamy i się z tego utrzymujesz ?