AdSense - klikacie?

(Colector!) #1

Witam!

Codziennie każdy z was przegląda internet i natrafia na różne strony z Reklamą Google :slight_smile:

I tu nasuwa mi się pytanie:

Czy jeżeli strona was zainteresuję czy klikacie w reklamy jeżeli w treści reklamy znajdziecie możliwie ciekawy link, którego szukacie??

Lub czy korzystacie z wyszukiwarki zawartej na stornie??

Proszę o jak najwięcej odpowiedzi :))

(Bolo92) #2

Akurat mi się tak zdarza, że rzadko widzę jaką kolwiek reklamę(AdMunch) ma je wycinać.

Ale raczej bym nie klikał gdyby jednak mi się wyświetlały.

(Redcap1101) #3

Ja przestałem zauważać w ogóle.

Ja nigdy nie klikam , bo wiem że i tak nie znajdę czego chce .

Wiem że ktoś na tym zarabia co mi się za bardzo nie podoba

(pakeroso) #5

Ja nie klikałbym, gdyby się wyświetlały, bo im więcej klikamy, tym więcej jest reklam (a i tak nie oferują mi one niczego ciekawego) :wink:

Używam adblocka na FF, jak i na IE7 i reklam brak :lol:

(Colector!) #6

A jeżeli strona was zainteresuje??

To w ramach wynagrodzenia klikacie w reklamę??

(Bolo92) #7

Jak pisałem wyżej nie widzę, więc nie klikam :stuck_out_tongue: Ale gdybym widział i strona na prawdę przydała by mi się to zapewne bym się odwdzięczył.

(Colector!) #8

Założyłem ten temat bo po dłuższych przemyśleniach stwierdziłem że jeżeli "kultura" internautów, była by taka jak Bolo92 to AdSense naprawdę miałoby sens :slight_smile:

Kontynuując, kto jeszcze w ramach nagrody za pomoc jaką uzyskał przez stronę jest gotów kliknąć w Reklamę Google??

(Colector!) #9

Wypowiadajcie się !!

(rad @ interia.pl) #10

Ale gdybyś Ty zarabiał to by Ci się bardzo podobało, prawda ?

(matio) #11

Ja nie klikam bo nie ich nie widzę :stuck_out_tongue:

(Grovman) #12

Tak, jeżeli strona mi pomogła to dlaczego ja nie mam jej pomóc? Toć mnie to nic nie kosztuje :smiley:

(impassive) #13

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek kliknął. Zdarza mi się jedynie na Google.com (czasem w wynikach pojawia się to, czego szukam, jako link sponsorowany lub w boksie AS po prawej stronie).

(Vanshei) #14

Jedyne strony na których mam reklamy to DP i Gamikaze (na TechIt nie wchodzę nie moja tematyka ale też są) :smiley:

A co do pytania to nie klikam bo nie ma w co :smiley:

(impassive) #15

Generalnie to nie zwracam uwagi na reklamy, ale czasem zdarza mi się kliknąć w reklamę firmy, której nie lubię, bo wiem, że ona za to kliknięcie płaci.

(Bolo92) #16

To jest to, natura człowieka. Jak Ja nie mam to czemu Ty masz mieć ? Nie wiem czy tak to ogólnie ale Polacy na pewno, zjednoczą się dopiero wtedy kiedy okrutnie w dupe dostają(wojny światowe jako przykład).

(Vanshei) #17

To tylko Polacy tak potrafią :stuck_out_tongue:

A co mam klikać w każde reklamy które napotkam ?

Reklama mnie bardzo wnerwiają i dlatego nie klikam

Tv reklama , Internet reklama , wyjdę na miasto reklama , wejdę do sklepu "Promocja" (też reklama).

Jak by wszyscy klikali w reklamy to firmy wiedziały by że to jest dobry sposób , co równało by się z jeszcze większą ilością reklam.

Sami byśmy sobie szkodzili

(Colector!) #19

NATURA CZŁOWIEKA!

Polacy! Kiedy wreszcie nasz naród dojrzeje do tego żeby dać zarabiać "wszystkim" ludziom w swojej dziedzinie. Dajmy zarabiać tym co roznoszą reklamy na mieście biorąc je i dajmy zarabiać tym co wykorzystują reklamy internetowe :slight_smile: To przecież to samo :slight_smile:

Tylko jest tak jak powiedziała większość:

Czy myślicie że kiedyś dojrzejemy (mam na myśli naród Polski), że każdy będzie mógł zarabiać na tym co lubi robić, a nie na tym co daje największe korzyści??

I ponawiający pytanie, kto nie kieruje się zasadą:

Colector! , a może ty roznosisz taki reklamy i się z tego utrzymujesz ?