Adsense reklamy na youtube

Witam,

Tak się składa, iż niebawem ruszam z serwisem poświęconym filmom dodawanym na youtube + zorganizowałem grupę osób do tworzenia serialu internetowego. Planuje dodawać do każdego odcinku reklamy google adsense, posiadam konto na youtube, google adsense lecz… nie bardzo wiem jak ‘dopinać’ reklamy… Czytałem aby ‘dopinać’ reklamy potrzeba wpierw posiadać 10 000 000 odsłon na kanale youtube. Czy to jest prawda ? Czy jest możliwość podpinania reklam ‘dla początkujących’?

Nie ma na to reguły (np. tu wystarczyło 45000 odsłon). Należy po prostu poczekać na zaproszenie od Google.

A jesteś w temacie ‘zarabiania’ ? np. jeżeli film posiada 100 000 odsłon jakie mogą być miej więcej przychody?

Dodane 03.02.2012 (Pt) 15:44

jednak chyba są wymagania

"Reklama Google typu inVideo

Prosimy o wypełnienie tego formularza w celu zgłoszenia do programu AdSense dla wideo. Obecnie rejestracja jest obłożona pewnymi wymogami, z przyjemnością jednak omówimy przyszłe możliwości z wydawcami treści wideo, programistami i właścicielami różnego rodzaju sieci. Możliwe, że skontaktujemy się z Państwem podczas rozszerzania programu beta.

Obecne wymagania:

Strumienie wideo: minimum 10 000 000 na miesiąc

Typy wideo: tylko w technologii Flash i dostępne przez internet

Integracja: posiadanie zasobów technicznych umożliwiających integrację SDK

Treść: dla całej rodziny, kierowana na użytkowników w wieku od 13 lat"

uzupełniłem niby wszystkie dane 2 dni temu i nadal nic ;/